Erdoğan’dan “bayram alışverişini esnaftan yapalım” çağrısı – D20Haber
20.05.2024, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. Erdoğan’dan “bayram alışverişini esnaftan yapalım” çağrısı

Erdoğan’dan “bayram alışverişini esnaftan yapalım” çağrısı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Nisan 2024 Cuma - 15:29Güncelleme: 5 Nisan 2024 Cuma - 15:30
Erdoğan’dan “bayram alışverişini esnaftan yapalım” çağrısı

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlara “Bayram alışverişimizi, kentimizdeki esnafımızdan yapalım” çağrısında bulundu.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, vatandaşlara bayram alışverişlerini esnaftan yapmaları çağrısında bulundu. “Bayramlarımız, insanımız için ne derece önemli ise esnafımız için bir kat daha önemli” diyen Erdoğan, şu açıklamayı yaptı:

“Çünkü alışverişin canlandığı ve hızla arttığı bu döneme için günler öncesinden hazırlık yapıyorlar. Bayrama özel ürünler ve uygun fiyatla, işlerinin ve emeklerinin karşılığı olan kazançlarını dönemsel de olsa artırmaya çalışıyorlar. Esnafımız bayram hazırlıklarını bu yıl da tamamladı ve müşterilerini beklemeye başladı. İnsanımız, memleketine bağlıdır. Her gün selam verdiği, kapısını çaldığı komşusunun iyi günde de kötü günde de her daim yanındadır. Her dini bayram öncesi de imkanları dahilinde ev halkının ihtiyacını görüp sevindirmek için bayram alışverişine çıkar, kendi memleketindeki iş yerlerine giderek pazarlığını yapar ve bayramlıklarını tamamlar. Eminim, bu kez de bayram şekerinden aile fertlerinin bayramlıklarına kadar tüm alışverişinde, tercihi bu yönde olacaktır.

Haberin DevamıReklam
Ramazan ayımız gibi pazarımız da bayramımız da bereketli olsun. Bayram alışverişimizi, komşularımızdan ve kendi esnafımızdan yaparak onlara destek olalım; bayram sevincimizi ikiye katlayalım. Şunu asla unutmayalım ki birbirimize sahip çıkarsak milletçe çok daha güçlü ve huzurlu oluruz. İhtiyaç duyacağımız her şey, kentimizdeki esnafımızda daha uygun fiyat ve daha iyi bir kalitede mevcut. Aradığımız ne varsa mutlaka kendi şehrimizde, iş yeri ve işletmelerimizde bulabiliriz. Bizzat görerek, seçerek, beğenerek, gönül rahatlığıyla alabiliriz.”