DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üye ziyaretlerine sürdürüyor – D20Haber
05.10.2023, Perşembe
16 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üye ziyaretlerine...

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üye ziyaretlerine sürdürüyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Mart 2022 Cuma - 14:26Güncelleme: 25 Mart 2022 Cuma - 15:11
DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üye ziyaretlerine sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, ziyarete gelen konuklarını ağırlıyor, üye ziyaretlerine devam ediyor.

Beşir Derneği Denizli Temsilcisi Kadir Şendur ile derneğin yönetim kurulu üyeleri, DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. Şendur, derneğin faaliyetleriyle ilgili bilgi aktarırken, Erdoğan da ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

 

KAZAKİSTAN’IN FAHRİ KONSOLOSU ZİYARET ETTİ

Kazakistan’ın Fahri Konsolosu Okan Oğuz ile de görüşen Erdoğan, Denizli ve Türkiye’nin Kazakistan’la olan ticari bağı, iş birliği olanakları, hangi sektörlerde neler yapabileceği ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Erdoğan, görüşmelerinin verimli geçtiğini, önümüzdeki günlerde Kazakistan’da ve iki ülke arasında yapılabilecek işler ile iş birlikleri hakkında Oğuz ile teması artıracaklarını söyledi.

DTO, İŞ İNGİLİZCESİ KURSU AÇIYOR

ABİGEM Denizli bünyesinde önümüzdeki günlerde DTO tarafından başlatılacak iş İngilizcesi eğitimleri ile ilgili öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunan Erdoğan, eğitimlere dair planlamanın ayrıntılarını ele aldı. Üyelerinin fazlasıyla istifade edebilmesi ve daha verimli geçmesi için ne gerekiyorsa yapılması için DTO Genel Sekreter Yardımcısı Tekstil Mühendisi Dr. Akay Gündoğan ile ABİGEM Denizli Koordinatörü Sıdıka Arıkan’a talimat verdi.

DEVA PARTİSİ YÖNETİMİ İLE GÖRÜŞTÜ

Erdoğan, daha sonra Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar ile yönetim kurulu üyelerini konuk etti. Erdoğan, Denizli Ticaret Odası’ndaki faaliyetleri ve projeleri ile ilgili bilgiler verdi.

BAŞKAN ERDOĞAN, ÜYELERİNİ DİNLİYOR

Gökhan Tekstil AŞ’nin turizm sektörünün hizmetine sunduğu Anım Butik Hotel Genel Müdürü Emre Erdönmez ve Asistanı Sevgi Acar’ı ağırlayan Başkan Erdoğan, konuklarıyla sektörlerinin son durumu ile güncel gelişmeleri ele aldı. Erdoğan, Denizli olarak Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 5’inci turizm kenti olmanın haklı gururunu yaşadıklarını, bunda sektördeki firmaların emeğinin büyük olduğunu söyledi. Erdoğan, “Bunda sizin de payınız var. Gayretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Sizin gibi yeni girişimlerle şehrimizi el birliğiyle büyüteceğiz” dedi.

Selfie Akademi Şirketler Grubu Genel Müdürü Ufuk Şenceylan ile şirketin kurucu ortağı Bekir Karul da Erdoğan’ı ziyaret ederek, çalışmaları ve sektörleriyle ilgili bilgi aktardı.

AÇILIŞA KATILDI

Başkan Erdoğan, konuklarını ağırlamasının ardından DTO Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Tuncer, Yakup Öğütcen, Murat Can, DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin, DTO Meclis Üyesi Mutlu Başaran ile, Karla Sigorta’nın açılışına katıldı. Genç kadın girişimci Burcu Turan’ın Saraylar Mahallesi Palaz Han’daki ofisinin açılışı için hazırlanan kurdeleyi güzel temennilerle kesen Erdoğan, “Açılan her yeni kapı, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni işletme de aynı zamanda insanımız için bir fazla iş ve istihdam demektir. Çıktığınız bu yolda kolaylıklar, başarılar ve bereketli günler dilerim. Sizin gibi gençlerin iş ve istihdam sağlaması bizleri hem motive ediyor hem de sevindiriyor. Attığınız her imza, bir sonrakinin de müjdecisi olsun. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.