29.07.2021, Perşembe
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. Erdoğan, üye ziyaretlerine devam etti

Erdoğan, üye ziyaretlerine devam etti

Haber Merkezi - 8 Temmuz 2021 Perşembe - 15:57 Erdoğan, üye ziyaretlerine devam etti

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, DTO Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyeleriyle işletmelerinde bir araya gelmeye devam etti.

A- A+

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, oda üyeleriyle bir araya gelmeyi iş yerleri ziyaretiyle sürdürdü. Erdoğan, güne DTO YİK Üyesi Ceyhan Saldanlı’yı Aydem’de ziyaret ederek başladı. Aydem Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Saldanlı, Başkan Erdoğan ile ekibini, iş yerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi.

 

Erdoğan da Saldanlı’nın önemli projelere imza attığını ifade ederek, “Denizli iş dünyamızın duayen isimlerinden olan değerli büyüğümüzün, sektörleri ve Denizli’mizle ilgili görüşlerini aldık; DTO’daki üyelerimize yönelik çalışmalarımızı anlatıp istişarede bulunduk. Değerli katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Erdoğan, daha sonra Turkuaz Tekstil’de DTO Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İlhan Yaşar’ı ziyaret ederek, sektörlerle ilgili konularda ve DTO’nin faaliyetleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Erdoğan, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Karacan Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Nurettin Sert’i de ziyaret etti. Sert, Denizli Ticaret Odası’nın son yıllarda ivmesiyle dikkat çeken, ilgi duyulan bir yer haline geldiğini belirterek, bir sıçrayış olarak nitelendirdiği bu kayda değer başarıdaki en büyük payın Erdoğan ile ekibine ait olduğunu kaydetti.

Ziyaretle ilgili Erdoğan ise, “Denizli’miz için el birliğiyle en iyisini yapmanın mücadelesini veriyoruz. Denizli Ticaret Odamız tüm fertleriyle büyük bir aile ve biz hep birlikte iyi ve güçlü bir ekibiz. Şehrimizdeki özel eğitim yatırımları, özel okullar ve kurslar ile ilgili değerlendirmede bulunduk. İlgi ve nezaketinden dolayı teşekkür ederim” değerlendirmesini yaptı.

Başkan Erdoğan programını DTO YİK Üyesi Ulus İnşaat’ın sahibi İzzet Serhat Çatalbaş’ı iş yerinde ziyaret ederek tamamladı; sektörleri, DTO’nun faaliyetleri ve projeleri üzerine koyu bir sohbetin olduğu görüşme, ziyaretin anısına çekilen güzel bir fotoğrafla son buldu.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, ziyaretleriyle ilgili değerlendirmesinde, “Türkiye’de odalar arasında ilk kez biz böyle bir uygulamaya imza attık. Geride kalan sürece baktığımızda da ne derece etkili ve önemli olduğunu bir kez daha anladık. Şehrimizin alanlarında duayen, kendini ispatlamış ve mesleki tecrübeleriyle geniş kitlelere faydalı olabilecek düzeydeki birbirinden değerli isimleriyle hem Denizli’mizi hem de odamızdaki faaliyetlerimizi değerlendiriyoruz. Onların fikirleri, önümüzü aydınlatıyor. Tecrübeleri bize yol gösteriyor. Görüşlerinden istifade ediyoruz. Her birine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.