02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. Erdoğan: Ülkemizin yarınları için halkımızın hizmetindeyiz

Erdoğan: Ülkemizin yarınları için halkımızın hizmetindeyiz

Haber Merkezi - 29 Ağustos 2022 Pazartesi - 11:58 Erdoğan: Ülkemizin yarınları için halkımızın hizmetindeyiz

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı açıklamasında, ülkenin yarınları için halkın hizmetinde olduklarını belirtti.

A- A+

Açıklamasında, “Bundan bir asır önce ecdadımız, ülkemizi istila etmek isteyen zırhlarla donanmış yedi düvel düşmanın topyekun üzerine yürüdü. Verdiği var oluş mücadelesiyle tarihin seyrini değiştirdi” ifadelerine yer veren Erdoğan, şunları kaydetti:

Atalarımızın tarihe mal olan eşsiz kahramanlığı, aziz Türk Milleti’nin kara bahtını aydınlattı. Zaferler ayı olarak bilinen ağustosta tarihe yön veren büyük olaylara imza attık. 1071’deki Malazgirt Meydan Muharebesi ile Anadolu topraklarını baba ocağımıza kattık, vatan edindik. 30 Ağustos 1922’deki büyük zaferimizle de Türkiye sınırları içinde kalan her karış toprağın ilelebet bizim olduğunu tescil ettik.

Haberin DevamıReklam

Bugün de bu büyük taarruzun yıl dönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyoruz. Bayramımız kutlu olsun, milli birlik ve beraberliğimizin sonsuza dek sürmesine vesile olsun. Denizli iş dünyası olarak, ecdadımızın bizlere emanet ettiği vatanımızı, daha güçlü ve müreffeh bir yer kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İnsanımızın, tıpkı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da insanlığa ışık saçan, mazluma kucak açan ve halklara liderlik eden bir millet ve medeniyet olması için ilk günkü azim ve şevkle mücadele etmeye devam edeceğiz, ulusça ebediyete doğru durmadan ilerleyeceğiz. Bu vesileyle, bizlere bu kutsal yolu açan öncülerimiz, vatanımız ve bağımsızlığımız için canını hiçe saymış, kutsal vatan topraklarını düşman çizmesine ezdirmemiş Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere kahraman ecdadımızı ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz; ruhları şad olsun. Aynı duygu, ilke ve düşüncelerle, onların izindeyiz. Ülkemizin yarınları için halkımızın hizmetindeyiz.”