Erdoğan, F İstanbul Fuarı’nda Denizli firmalarının stantlarını ziyaret etti – D20Haber
24.06.2024, Pazartesi
26 °C / 43 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. Erdoğan, F İstanbul Fuarı’nda Denizli firmalarının...

Erdoğan, F İstanbul Fuarı’nda Denizli firmalarının stantlarını ziyaret etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Temmuz 2023 Cuma - 11:15Güncelleme: 14 Temmuz 2023 Cuma - 14:29
Erdoğan, F İstanbul Fuarı’nda Denizli firmalarının stantlarını ziyaret etti

Denizli Ticaret Odası (DTO) yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, F İstanbul Fuarı’nda Denizli firmalarının stantlarını ziyaret etti.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Borsası (DTB) Başkanı İbrahim Tefenlili, DTB Yönetim Kurulu Üyesi Özay Tanrıverdi ve DTO Yönetim Kurulu Üyesi Hasana Kocabay ile birlikte F İstanbul Fuarı’nda stant açan üyeleri ile Türkiye’nin dört bir tarafından gelen firmaları ziyaret etti. Firma temsilcileriyle görüşen Erdoğan, sektör ve fuarla ilgili bilgi aldı.

Fuar temaslarıyla ilgili açıklama yapan Erdoğan, “Bu fuarda, Denizlimizin yüz akı olan makine üreticileri de yer alıyorlar. Şehrimizi ve sanayicilerimizi en güzel şekilde temsil ediyorlar ve bizleri de gururlandırıyorlar. Gıda endüstrisi fuarı F İstanbul’da stant açarak Denizlimizi ve ürünlerini tanıtan üyelerimizin temsilcileriyle görüştük. Fuarla ilgili izlenimlerini ve sektörleri hakkındaki fikirlerini dinledik. F İstanbul Fuarı, en hızlı büyüyen sektörel organizasyonlardan biri olarak dikkat çekiyor. Gıda sektöründeki temsilcilerimiz, ürünleri ve stantlarıyla fuarın gözdesi haline geldi. Firmalarımıza gösterilen yoğun ilgi, girişimcilerimizi olduğu gibi bizleri de sevindirdi. Gıda sektöründe gerek ürünleri, gerek makineleri ile Denizlimizi temsil eden üyelerimizin, ikinci kez gerçekleştirilen fuardan kazançla dönmelerini diliyorum. Gösterdikleri başarıdan dolayı, şehrimize ve ülkemize değer katan firmalarımızı kutluyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam
F İstanbul’da; Gıda ve İçecek Fuarı, Kuru & Sert Kabuklu Meyve ve Atıştırmalık Fuarı, Bisküvi Çikolata Şekerleme Özel Bölümü, Gıda Ambalaj, Katkı Maddeleri ve Teknolojileri Fuarı ile Market ve Mağaza Ekipmanları Fuarı birlikte yapılıyor.

Geçen yıl ilk kez düzenlendiğinde, 268 stant ile hizmet veren fuar, bu yıl katılımcılarını iki katına çıkardı. Hali hazırda yerli ve yabancı yüzbinlerce satış noktasına sahip zincir marketlerin satın alma yetkililerinin de ilgi gösterdiği ve ağırlandığı organizasyon, kısa zamanda büyük başarı yakaladı.

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen F İstanbul Fuarı’nın amacı, sektörün ihtiyaçlarına göre şekillenen, ülkenin ihracatını artıracak alternatif ihracatçıları ve ürünleri dünya pazarlarına ulaştırmak. Katılımcılarını sürekli yeni müşterilerle buluşturan ve onlara yeni pazar açan fuar, büyük ilgi görüyor.