14.07.2020, Salı
23 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu

DTO 3. Meslek Komitesi’nden üyelere ziyaret

Haber Merkezi - 19 Kasım 2019 Salı - 16:47 DTO 3. Meslek Komitesi’nden üyelere ziyaret

Denizli Ticaret Odası (DTO)’nın 3'üncü Meslek Komitesi, firmaları ziyaret edip, işleri ve oda faaliyetleriyle ilgili istişarede bulunuyor. Meslek komitelerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden DTO Başkanı Uğur Erdoğan, odalarında 7/24 online kesintisiz ve hızlı hizmet vermenin yanı sıra her fırsat bulduklarında ziyaret ederek üyelerinin her daim de yanlarında olduklarını söyledi.

A- A+

Mustafa Demirayak başkanlığındaki Denizli Ticaret Odası’nın 3’üncü Meslek Komitesi, komite üyelerinden Tayyip Yolcu, DTO Meclis Üyelerinden Erol Kaya, Mutlu Başaran ve Mehmet Taştan’ın eşliğinde, üye ziyaretlerini sürdürüyor.

Komite üyeleri, en son ziyaret ettikleri Gıyasettin Bel ile Kadir Bel, Rasim İnanç ile Hüsamettin İnanç ve Halis Gezen, Ali Fırat, Ali Özdemir, Mustafa Tanrıverdi ve Hüseyin Sarı ile işleri ve sektörleriyle ilgili istişarede bulundu. Merak ettikleri konulardaki sorularını cevapladıkları üyelerini, Denizli Ticaret Odası’nın faaliyetleri ile projeleri hakkında da bilgilendirdi.

Ziyaret edilen DTO üyeleri ise, odalarının her koşulda yanlarında olduğunu bilmekten duydukları memnuniyeti dile getirip, Başkan Erdoğan ile ekibine teşekkür etti.

“KOMİTELERİMİZ, BİR PLAN DAHİLİNDE SAHA TARAMASI YAPIYOR”

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan,odalarındaki birimleri ve online hizmet imkanlarıyla, her daim üyelerinin hizmetinde olduklarını, komitelerinin istişare ve bilgilendirme amaçlı ziyaret ve saha çalışmalarıyla da her an yanlarında bulunduklarınısöyledi. Erdoğan, “Diğer komitelerimizde olduğu gibi kentimizdeki ikame amaçlı konut üreten inşaat müteahhitleri, emlak ve inşaat firmalarının bulunduğu Denizli Ticaret Odası 3’üncü Meslek Komitemizde, üyelerimizle düzenli görüşmelerini sürdürüyor. Sektörleri ve işleriyle ilgili istişarede bulunuyor. Edindikleri izlenim ve bilgileri yine yönetim, meclis ve komite gibi ilgili kurumlarımızda değerlendiriyor, beklenti ve isteklerine yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Bu ziyaretlerimizde, aynı zamanda üyelerimizi Denizli Ticaret Odamızın gerek sektörleriyle gerekse üyelerinin tamamıyla ilgili bugün itibarıyla yurt genelinde 11 ayrı sektördeki 140 farklı adreste geçerli hale getirdiğimiz Denizli İndirim Programı’nın ayrıntıları ve nasıl kolay faydalanabilecekleri konusunda bilgilendiriyorlar.” dedi.