18.05.2022, Çarşamba
16 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. ODALAR
  6. /
  7. DTO
  8. /
  9. DTO’dan üye aidatları açıklaması

DTO’dan üye aidatları açıklaması

Haber Merkezi - 27 Mart 2020 Cuma - 13:59 DTO’dan üye aidatları açıklaması

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, üye aidatlarının ilk taksidi ile ikincisini birleştirdiklerini bildirdi.

A- A+

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, üye aidatlarıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak için neler yapabileceğimizi araştırıyor ve yasalar çerçevesinde mümkün olanları da hızla devreye sokuyoruz” diyerek, şunları kaydetti:

“Bu kapsamda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin nezdindeki girişimlerimiz ve Ticaret Bakanlığımızın olurlarıyla, üyelerimizin haziran ayında ödemesi gereken yıllık ve munzam aidatlarının ilk taksitlerini öteleyerek ikinci taksit ile birleştirdik. Herhangi bir gecikme zammı veya faiz tahakkuk ettirilmeksizin en son ödeme tarihini ekim ayına aldırdık. TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ile Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’a teşekkür ederiz. Kamuoyunun ve üyelerimizin bilgisine sunarız. Hayırlı olsun. Coronovirüsle birlikte oluşan ortamın ticari hayatımıza etkilerini azaltmak yönündeki çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz. Diğerlerini de sonuçlandırır sonuçlandırmaz duyuracağız.”