25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Turkish Airlines Euroleague finalinin havluları yine...

Turkish Airlines Euroleague finalinin havluları yine Turkish Towels olacak

Haber Merkezi - 17 Mayıs 2018 Perşembe - 14:10 Turkish Airlines Euroleague finalinin havluları yine Turkish Towels olacak

Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague’de, kupa bu hafta sonu sahibini buluyor. Temsilcimiz Fenerbahçe, İspanya’dan Real Madrid, Rusya’dan CSKA Moskova ve Litvanya’dan Zalgiris Kaunas’ın katılacağı final four’da dünyanın en ünlü basketbolcuları yine “Turkish Towels” markalı havluları kullanacak.

A- A+

Turkish Airlines Euroleague’de, yarın (cuma) saat 19.00 ve 22.00’de oynanacak yarı final maçlarının ardından, mücadele 20 Mayıs Pazar günü saat 18.00 üçüncülük ve saat 21.00’de final karşılaşmasıyla devam edecek.

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) markalaşma faaliyetleri kapsamında son dört yıldır yürüttüğü “Turkish Towels” projesi ile Türk havlusunun uluslararası arenada bilinirliğinin artırılmasının amaçlandığını belirten DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu, üst üste ikinci kez Final Four sponsorluğunun markalaşma çalışmalarına büyük katkı vereceğini belirtti. Memişoğlu, sözlerine şunları ilave etti:

“Ülkemizin havlu ihracatının yüzde 70’i Denizli’den gerçekleştiriliyor. Havlu denildiği zaman tüm dünyada akıllara ilk olarak Denizli geliyor. Bu noktadan hareketle, tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de Euroleague ile sponsorluk anlaşmasına vardık ve işbirliğimizi devam ettirdik Dünyanın en önemli basketbolcuları bir kez daha ilimizde üretilen havluları kullanacaklar. 100’ün üzerinde ülkede canlı yayınlanacak müsabakalarda, yaklaşık 500 milyon nihai tüketici ekran başında olacak ve böylelikle “Turkish Towels” markamızın görünürlüğünü sağlayacağız.”