Kasapoğlu, TKYD yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
9 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Kasapoğlu, TKYD yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi

Kasapoğlu, TKYD yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Mart 2024 Cuma - 19:32Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma - 19:32
Kasapoğlu, TKYD yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi

Denizli Sanayi Odası (DSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

2003 yılında gönüllü bir sivil toplum kuruluşu olarak kurulan, kurumsal yönetim anlayışının ülkemizde tanınması, gelişmesi ve en iyi uygulamalarla hayata geçirilmesi misyonuyla hareketeden bir dernek olan TKYD’nin XI. Olağan Genel Kurulu Toplantısı, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Konferans Salonu’nda yapıldı.

Seçimli genel kurulda, derneği yönetim kuruluna seçilen isimler arasında DSO Başkanı Selim Kasapoğlu da yer aldı.

Kasapoğlu, konuyla ilgili açıklamasında, “TKYD Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş bulunmaktayım. TKYD Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Sayın Tamer Saka'yı tebrik eder, kurumsal yönetimdeki başarılı adımlarının devamını dilerim. Bu vesileyle beni yönetim kuruluna seçen genel kurul üyelerimize de teşekkür ederim. Buradan sonraki süreçte kurumsal yönetim anlayılının yaygınlaşması için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi.

TKYD yeni dönem yönetim kurulunda Tamer Saka, Selim Kasapoğlu, Murat Bilgiç, Emre Eczacıbaşı, Duygu Yılmaz, Onur Çevikel, Senem Denktaş, Polat Şen, Tanyer Sönmezer, Kenan Mirzaev ve Mustafa Sürmegöz görev aldı.