Marlen Hotel açıldı – D20Haber
12.07.2024, Cuma
23 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Marlen Hotel açıldı

Marlen Hotel açıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 8 Temmuz 2024 Pazartesi - 13:00Güncelleme: 8 Temmuz 2024 Pazartesi - 13:00
Marlen Hotel açıldı

Marlen Hotel Denizli, 4 yıldızlı otel konsepti, aile odaları, 200 kişilik kongre ve toplantı salonuyla hizmet vermeye başladı.

Antalya, Muğla, Ankara güzergahında önemli bir durak noktasında yer alan Fatih Kavşağı’nda hizmete açılan Marlen Hotel Denizli, konaklama sektöründe hizmet sunmaya başladı. Marlen Hoteller Gurubu Genel Müdürü Sebahattin Acar ve Denizli Marlen Hotel Müdürü Sevgi Acar, otel binasında düzenledikleri basın toplantısıyla oteli ve özelliklerini tanıttı.

Marlen Hotel Denizli Müdürü Sevgi Acar, kusursuz hizmet ve koşulsuz misafir memnuniyeti ile açılışa özel fiyat seçenekleriyle herkesi bu deneyime ortak olmaya davet etti. 4 yıldızlı otel konsepti ve konforunda hizmet verdiklerini belirten Acar, “Önceliğimiz misafirlerimizin otelimizi tanıyıp, sunduğumuz hizmeti deneyimlemesi ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır. Misafirlerimiz evlerindeki rahatlığı otelimizde hissedecek, yaşayacaktır” dedi.

Haberin DevamıReklam
Denizli’de konaklama sektöründe hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Marlen Hoteller Gurubu Genel Müdürü Sebahattin Acar’da, “Denizli; sanayisiyle, üretimiyle, ihracatıyla, turizmiyle, tarihiyle, doğal güzellikleriyle çok fazla özelliğe ve güzelliğe sahip önemli bir kentimiz. İş dünyasından turizme kadar her gün yüzlerce, binlerce insanı kendisine çeken Denizlimizde Marlen Hotel olarak konforlu konaklama hizmeti vermeye başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İzmir’de başladığımız Marlen Buca ve Marlen Bayraklı otellerimizin ardından büyümeye devam ediyoruz. Marlen Hotel Gurubu olarak, konaklamanın her anını eşsiz bir deneyime dönüştüren, beklentilerinizin karşılık bulduğu, lüksün ve konforun buluştuğu Denizli’deki yeni şubemizle karşınızdayız” diye konuştu.

90 ODA VE 200 KİŞİLİK SALON

Marlen Hotel Denizli’nin, güler yüzlü personeliyle misafirlerini konuk ettiğini kaydeden Acar, “Marlen Hotel Denizli, modern, kendine özgü dekorasyonuyla, şehir ve göl manzarası sunan, konforuyla öne çıkan 90 odayla hizmet vermektedir. Otelimiz; ara kapısı bulunan aile odaları, double ve twin odalarımızla her kesime hitap etmektedir. Marlen Hotel Denizli, şehir merkezine yakınlığının yanı sıra, Antalya, Muğla, İzmir, Ankara istikameti üzerindeki ana karayolunda bulunmaktadır. Ayrıca otelimiz, 200 kişilik salonuyla toplantı, panel, konferans ve birçok organizasyona da ev sahipliği yapacak, bu alanda da hizmet verecektir. 4 yıldızlı otel konseptiyle hizmet vermeye başlayan Marlen Hotel Denizli bünyesinde yakın zamanda hizmete açılacak olan Lobbycafe ile de misafirlerimize hizmet verecek olduğumuzu da, buradan paylaşmak istiyorum” ifadelerini kullandı.