MAKSİAD üyeleri, Almanya’da fuara katılıp ürünlerini tanıttı – D20Haber
20.05.2024, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. MAKSİAD üyeleri, Almanya’da fuara katılıp ürünlerini...

MAKSİAD üyeleri, Almanya’da fuara katılıp ürünlerini tanıttı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Nisan 2024 Cuma - 09:48Güncelleme: 26 Nisan 2024 Cuma - 09:48
MAKSİAD üyeleri, Almanya’da fuara katılıp ürünlerini tanıttı

Makina Sanayici İş Adamları Derneği (MAKSİAD) üyeleri, Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Tube & Wire Fuarı'na katılarak, ürünlerini tanıttı.

MAKSİAD üyesi Boz Bros Dış Ticaret AŞ, Bozdemir Makina Sanayi, Ersa Demir Çelik, Frekans Makine, İlke Çelik Metal, Kablomak Makine, Proton Otomasyon, Sinyol Boru Ekleme Parçaları, Uygar Makine ve Vatmak Vatan Makine, Düsseldorf Tube & Wire Fuarı’na katıldı.

MAKSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferit Bozdemir ve Yönetim Kurulu üyesi Orhan Ödemiş, üye firmaların stantlarını ziyaret etti. Katılan firma temsilcileri, kablo sektörü açısından önemli bir platform olan bu fuarda, yeni dönem yol haritasının belirlendiğini vurguladı.

Katılımcılar, verimli geçen iş anlaşmaları ve olumlu görüşmelerin ardından Türkiye’ye sevinçle döneceklerini belirtti.

Haberin DevamıReklam
Fuar, katılımcılara yeni iş birlikleri ve global pazarlarda etkinlik gösterme fırsatları sunarken, Türk firmalarının da uluslararası arenada tanınırlıklarını artırmalarına yardımcı oluyor.

MAKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı, fuarla ilgili “İlimizden fuara katılan firmaları yalnız bırakmadık. MAKSİAD olarak tüm sektör temsilcilerimiz için buradayız ve makina sektörü Denizli için yükselen bir yıldız olacaktır. Sektör teknolojik ve inovatik yeni yatırımlarla ve Denizli’yi dünyada temsil etmekle birlikte yeni istihdam alanları da oluşturmaktadır. 2024 ve 2025 yılları MAKSİAD yılı olacaktır ” diye konuştu.