28.11.2022, Pazartesi
6 °C / 13 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Enerya’dan doğal gaz bağlantı bedeline 9...

Enerya’dan doğal gaz bağlantı bedeline 9 taksit

Haber Merkezi - 13 Nisan 2022 Çarşamba - 11:55 Enerya’dan doğal gaz bağlantı bedeline 9 taksit

Enerji'nin faaliyet gösterdiği 10 ilde hayata geçirdiği kampanyayla 31 Mayıs'a kadar doğal gaz bağlantı bedeline 9 taksit avantajı sunduğu bildirildi.

A- A+

Enerya’dan yapılan açıklamada, 1 milyon 600 binden fazla aboneye hizmet veren şirketin doğal gaza geçişi kolaylaştıran kampanyaları tüketici ile buluşturmaya devam ettiği belirtildi.

Tüketici dostu yakıt olan doğal gazın verimli bir yakıt olması sebebiyle alternatif ısınma yöntemlerine göre tasarruf sağladığı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

Haberin DevamıReklam

“Ev ekonomisine katkı sağlayan doğal gaz, tüm dünyada en güvenli yakıt olarak kabul ediliyor. Yandığında kurum ve duman gibi atıklar ortaya çıkarmıyor, bu sayede çevre dostu özelliğiyle de en çok tercih edilen ısınma sistemleri arasında yer alıyor. Doğal gaz, en sağlıklı ısınma sistemi olarak karşımıza çıkarken, temiz enerji sayesinde hava, ortam ve çevre kirliliğine yol açmıyor. Alternatif ısınma yöntemleri yalnızca olduğu bölgedeki havayı ısıtırken, doğal gaz ile alanın tümü eşit sıcaklıkta ısıtılıyor. Doğal gaz ile eşit ısınan yaşam alanları ve sıcak su kullanımı da kullanıcılara rahatlık ve konfor sunuyor. Ülkemizde doğal gaz kullanımı, konfor ve tasarruf sebebi ile yoğun olarak tercih ediliyor.”

Şirketin faaliyet gösterdiği 10 ilde abonelik başlangıcında bir defaya mahsus ödenen doğal gaz bağlantı bedeline 9 taksit avantajı sunduğu belirtilen açıklamada, kampanyadan faydalanmak isteyenler için son günün 31 Mayıs olduğu kaydedildi.