DSO Heyeti, TOBB’de seminere katıldı – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. DSO Heyeti, TOBB’de seminere katıldı

DSO Heyeti, TOBB’de seminere katıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Mart 2024 Pazartesi - 15:34Güncelleme: 11 Mart 2024 Pazartesi - 15:34
DSO Heyeti, TOBB’de seminere katıldı

Denizli Sanayi Odası (DSO) Heyeti, TOBB’un “Oda-Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri”ne katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler’de düzenlenen “Oda-Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri” 09-10 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirildi.

İki günlük programa DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sarı, Oda Meclis Üyeleri Ayhan Doğrar, Yavuz Perçin, Cihan İnceoğlu, Alper Alyaz, Hüsnü Şarkaya, İsmail Ayvaz ve Genel Sekreter Sezgi Akbaş katıldı.

Seminerin ilk gününde TOBB Odalar Daire Başkanı Volkan Tufan tarafından, TOBB’un kurumsal yapısı ve iş dünyasına yönelik faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Ardından Eski Adalet Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek, “Karar Alma Süreçlerinde TOBB’un Rolü” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi.

Eski Merkez Bankası Başkanı Süreyya Serdengeçti de “Türkiye Ekonomisindeki Gelişmeler” başlıklı sunumda bulundu, Türkiye ekonomiyle ilgili soruları yanıtladı.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da seminerdeki konuşmasında, “Oda ve borsa işlerinde gönüllülük esası çok önemlidir. Kurumlarımızda görev alan meclis ve yönetim kurulu üyeleri işlerinden, evlerinden ve sosyal aktivitelerinden fedakarlık ederek çalışıyor. Bu çok önemli bir olgudur” dedi.