02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi bir arsayı daha satışa...

Büyükşehir Belediyesi bir arsayı daha satışa çıkardı

Haber Merkezi - 29 Ağustos 2022 Pazartesi - 09:03 Büyükşehir Belediyesi bir arsayı daha satışa çıkardı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Merkezefendi ilçesi sınırları içinde yer alan bir arsayı daha ihale yoluyla satışa çıkardı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 25 Temmuz’daki toplantısında satış kararı alınan Merkezefendi, Pamukkale ve Sarayköy ilçelerindeki 51 parselle ilgili satış ihaleleri açılmaya devam ediyor.

Daha önce satışa çıkarılan 7 parsele ilave olarak, bu kez Merkezefendi’nin Karahasanlı Mahallesi’ndeki tek parsel satışa çıkarıldı. İmar planında konut alanı ve 5 kat ruhsatlı olarak gösterilen bin 120 m²’lik arsaya 10 milyon 80 bin lira muhammen bedel biçildi.

Kapalı teklif usulüyle yapılacak satış ihalesine katılmak isteyenler, ihale şartnamesini Denizli Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın 5. katında yer alan Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Taşınmaz Mallar Şube Müdürlüğünde görebilecek.

Haberin DevamıReklam

İstekliler, teklif mektuplarını Denizli Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına kayıt numarası alarak teslim edebilecek veya Altıntop Mahallesi Lise Caddesi No: 2 Merkezefendi/Denizli adresinde yer alan Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına iadeli taahhütlü olarak da gönderebilecek.

İhale, Denizli Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda 15 Eylül Perşembe günü saat 14.05’te yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi daha önce de Çakmak Mahallesi’nde bulunan 3 arsa için 1 Eylül Perşembe günü, yine aynı mahallede bulunan 4 arsa için 8 Eylül Perşembe günü yapılmak üzere ihaleler açmıştı. Yedi arsa için 465 milyon lira mahummen bedel belirlenmişti.