DENİB’de şirketler için etkili LinkedIn kullanımı eğitimi verildi – D20Haber
18.07.2024, Perşembe
24 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. DENİB’de şirketler için etkili LinkedIn kullanımı...

DENİB’de şirketler için etkili LinkedIn kullanımı eğitimi verildi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 31 Mart 2023 Cuma - 11:36Güncelleme: 31 Mart 2023 Cuma - 11:36
DENİB’de şirketler için etkili LinkedIn kullanımı eğitimi verildi

Denizli İhracatçılar Birliğinde (DENİB), “Şirketler İçin Etkili LinkedIn Kullanımı ve Yönetimi” eğitimi verildi.

Sosyal medya uzmanı eğitmen Özkan Yılmaz’ın sunumuyla gerçekleştirilen eğitim programında katılımcılara; LinkedIn’de marka konumlandırma, şirket sayfası düzenleme ve içerik oluşturma stratejileri, güvenlik, iş ilanları, reklam modelleri ve kampanya yönetimi, raporlama ve analiz teknikleri ve şirketler arası pazarlamada LinkedIn kullanımı konularında bilgiler verildi.

Toplamda 6 saat süren eğitim programında Linkedln kurumsal çözümleri, bütüncül iletişim için Linkedln hayat sayfası, satış odaklı pazarlama için salesnavigatör ve yıldız çalışanlara ulaşmak için recruiter keşfi de anlatıldı.

Haberin DevamıReklam
Programda, B2B pazarlama için Linkedln’in önemi, Linkedln’de B2B pazarlama stratejisi oluşturma, şirketten müşteriye pazarlamada (B2C) Linkedlnkullanımı, B2C pazarlama, Linkedln’de B2C pazarlama stratejisinin oluşturulması, influencermarketing, önemi ve kampanyalarının yapımı, micro-ifluencer kavramıve Linkedln için düşünce liderliği kavramı gibi konular da ele alındı.

DENİB Akademi bünyesinde yıl boyunca devam edecek olan eğitim faaliyetleri çerçevesinde 6 Nisan’da “Değer Akış Haritalama (VSM) Eğitimi” gerçekleşecek.