12.08.2022, Cuma
22 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. DENİB Akademide eğitimler devam edecek

DENİB Akademide eğitimler devam edecek

Haber Merkezi - 26 Ocak 2022 Çarşamba - 13:58 DENİB Akademide eğitimler devam edecek

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından ‘DENİB Akademi’ adı altında verilen eğitimler bu yıl da sürdürülecek. Bu yıl eğitimler “Dijitalleşmedeki Ayak İzlerimiz” temasıyla verilecek.

A- A+

DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu, konuyla ilgili açıklamasında, teknolojindeki gelişmelerin üretimden tüketime olduğu kadar, dijital kanallara doğru eğilimin bu alanın önemini artırdığına, bunun sonucunda ticaretin hızla küreselleştiğine dikkat çekti.

Rekabetçi ortamın yenilikçi, güçlü ve dinamik bir yapıyı gerektirdiğini vurgulayan Memişoğlu, “Dünya’daki gelişmeleri yakından takip edebilmek, yeni fırsatları yakalayabilmek, rekabet edilebilirliği artırmak ve başarılarımızın sürdürülebilirliğini sağlamak açısından firmalarımızın en önemli kaynağı olan insan kaynağının yetkinliklerinin artırılması ve geliştirilmesi bu sorumlulukların arasında büyük bir öneme sahiptir. Bu bilinçle bugüne kadar 12 bin 600 kişiye 218 eğitim programı sunan DENİB Akademi, bu yıl da ‘Dijitalleşmedeki Ayak İzlerimiz’ temasıyla eğitim programları düzenleyecektir” dedi.

Haberin DevamıReklam