27.03.2023, Pazartesi
11 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. DEGİAD’da CEO’lar ile buluşma etkinliği

DEGİAD’da CEO’lar ile buluşma etkinliği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Mayıs 2022 Çarşamba - 12:30Güncelleme: 18 Mayıs 2022 Çarşamba - 12:30
DEGİAD’da CEO’lar ile buluşma etkinliği

DEGİAD ve KalDer iş birliğiyle düzenlenen CEO’lar ile buluşma etkinliğine konuk olarak iş kadını Perihan İnci katıldı.

DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Binası’nda gerçekleştirilen CEO’lar ile buluşma etkinliği, DEGİAD ve KalDer üyelerinin katılımıyla yapıldı.

Toplantı açılışında konuşan KalDer İzmir Şube Başkanı Senem Kılıç, şirketlerde kurumsallaşmanın önemine dikkat çekti.

DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan da KalDer İzmir Şubesi işbirliğinde güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını, bundan sonra da organizasyonlara devam edeceklerini söyledi.

Etkinliğin konuşmacısı İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci ise, genç iş insanları ile iş deneyimlerini paylaştı. Son dönemde kurumsallaşma ve dijitalleşme çalışmalarının birlikte hayata geçtiğini ifade eden İnci, şunları kaydetti:

Haberin DevamıReklam

“Biz İnci Holding’te 1997 yılında Aile anayasası oluşturduk. Sonrasında da gelişmelere göre revizeler yaparak bugünlere geldik. Ben; tekstil, turizm ve otomotiv sektörlerinde yöneticilik yaptım. 2004 yılında kurucumuz Cevdet İnci’nin vefatının ardından 3. kuşağımızın katılımıyla yaptığımız aile anayasası revizyonu ile yeni döneme aile olarak uyumlandık. Daha sonra işlerimiz ile aile anayasamızın uyumlu olmasına özen gösterdik. Başkanlık süresinin belli olduğu bir model ile holdingi yönetiyoruz. 5 kız kardeş olarak kadınların çok yönlü düşünebilmesi ve detaylara dikkat etmesi sayesinde başarılı olduk. Holding yönetiminde kişi olarak değil, şirketlerimizi temsilen yer alıyoruz. İnci Aile Ofisi adıyla ayrı bir yapılanmamız var. Bu yapılanma ile aile üyeleri özel iş ve yatırımlarını bu kanaldan yapabiliyorlar. Böylece holding yapısının kurumsal bütünlüğüne müdahil olmuyorlar.”