26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. DEGİAD ve EGİAD üyeleri bir araya...

DEGİAD ve EGİAD üyeleri bir araya geldi

Haber Merkezi - 21 Nisan 2022 Perşembe - 17:06 DEGİAD ve EGİAD üyeleri bir araya geldi

DEGİAD İş Geliştirme Komitesi tarafından organize edilen networking etkinliğine EGİFED Başkanı Aydın Buğra İlter, EGİAD Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, EGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve EGİAD üyelerinden oluşan delegasyon katıldı.

A- A+

Etkinlik, Denizli Genç İş İnsanları Derneği (DEGİAD) merkezinde gerçekleştirildi. Hem mevcut tanışıklıkların daha da geliştirilmesi hem de iş birliklerinin artırılmasını hedefleyen etkinliğe yaklaşık 60 iş insanı katılım gösterdi.

DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, etkinlikteki konuşmasında, “EGİFED Başkanımız Aydın Buğra İlter’in de katılımıyla, EGİAD Yönetim Kurulu ve kıymetli üyeleri ile bir araya geldik. DEGİAD ve EGİAD’ın bir araya gelmesi iş dünyasında yeni işbirliklerinin ve ticaretinin gelişmesinde köprü olacaktır. Zaman zaman DEGİAD üyeleri ile yapmış olduğumuz Speed Networking etkinliklerinde özellikle Denizli iş dünyasında birbirini tanıyan ve tanımayan gruplar arasındaki ilişkileri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirme temennimizde elde ettiğimiz sonuç bizim için mutluluk vericidir. Bu etkinliğin bölgesel olarak yapılması ise DEGİAD ve EGİAD üyeleri için Ticaret Köprüsü olacaktır. Bu etkinlik, hem üyelerimiz arası ticareti arttırmada, hem de yıllardan beri süregelen dernekler arası dostluğumuzu kurumsal iş birliğine dökmek için oldukça verimli oldu” dedi.

EGİFED Başkanı Aydın Buğra İlter ise, DEGİAD’ın katılmasıyla EGİFED’in daha da güçlendiğini belirterek, İzmir ve Denizli arasında derneklerin bir köprü oluşturabileceğini ifade etti. İlter, “DEGİAD ve EGİAD’ın EGİFED içindeki diğer dernekler için de hem üye profili hem de gerçekleştirilen projeler bakımından örnek teşkil etmektedir” diye konuştu.

EGİAD Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer ise kuruluşlarından itibaren yakın ilişkide bulunan EGİAD ve DEGİAD’ın aynı zamanda federasyon ve konfederasyon yapılarında da birlikte çalıştığını kaydetti.