25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Aydem’de randevu dönemi başlıyor

Aydem’de randevu dönemi başlıyor

Haber Merkezi - 29 Mayıs 2018 Salı - 13:18 Aydem’de randevu dönemi başlıyor

Aydem müşterileri, abonelik işlemleri için, telefonla kendilerine en yakın müşteri hizmetleri merkezini arayıp randevu alabilecek.

A- A+

Aydem ve Gediz’den yapılan açıklamaya göre, hafta içi müsait olamadığı için müşteri hizmetleri merkezine gidemeyen müşteriler, cumartesi günlerinde de işlem yapabilmek için randevu alabilecek. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere tüm Türkiye’de 4,8 milyon müşteriye elektrik tedarik hizmeti sunan Aydem ve Gediz, bütün müşterileri için randevu sistemini hayata geçiriyor.

Elektrik tüketicileri, yeni aboneliklerde daha önce abonelik bulunmayan tüketim noktaları için öncelikle Aydın, Denizli ve Muğla illerinde ADM Elektrik Dağıtım, İzmir ve Manisa illerinde ise GDZ Elektrik Dağıtım şirketlerinden bağlantı anlaşması yaptıktan sonra Aydem ve Gediz’den randevu alarak abonelik işlemlerini sıra beklemeden yapabilecek. Ayrıca bu yeni sistemle birlikte özellikle yaşlı, engelli, hasta ve gaziler, randevu alarak sıra beklemeden işlemlerini gerçekleştirebilecek. Yeni abonelik, abone devri, abone iptali, depozito iadesi, güç değişikliği, tarife değişikliği, güncel depozito sorgulama, bilgi güncelleme ve benzeri abone işlemleri için randevu alınabilecek.

Randevu saatinden 10 dakika önce müşteri hizmetleri merkezine gelmeleri gereken randevulu müşteriler, iletişim merkezini arayarak 08.00-17.45 saat aralığı için kimlik bilgileri ile randevu saati seçebilecekler. Müşterilerin mağdur edilmemesi için kötü niyetli randevu taleplerinin önüne geçilerek sınırlı randevu verilecek ve TC kimlik numarasından randevu kayıtları tespit edilerek bloke edilecek. Müşteriler, cumartesi günleri çalışan müşteri iletişim merkezlerine 0850 800 0 186 numaralı hattından, Aydem ve Gediz kurumsal web sitelerinden ulaşılabilecek.Geliştirme çalışmaları devam eden Aydem ve Gediz web sitelerinin online işlemler sayfasında yer alacak online randevu sistemi ise kısa bir süre içerisinde devreye alınacağı belirtildi.