22.10.2020, Perşembe
18 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu

Aydem Perakende’den vadesi geçmiş elektrik borçlarına taksit olanağı

Haber Merkezi - 10 Ekim 2020 Cumartesi - 12:28 Aydem Perakende’den vadesi geçmiş elektrik borçlarına taksit olanağı

Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olan Aydem Perakende, pandemi döneminde elektrik borcunu ödeyemeyen müşterileri için, 12-16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılabilecek başvurular ile 1 Ağustos 2020 öncesi dönemlere ait vadesi geçmiş borçlara taksitli ödeme kolaylığı sağlayacak.

A- A+

Kredi kartı ile taksitli ödeme yapacak müşteriler, işlemlerini web sitesindeki online işlemler sayfasından yapabileceği gibi, Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden (MİM) de gerçekleştirebilecek. Kredi kartı dışında taksitlendirme talebi olan müşteriler ise, MİM’lere bizzat başvurarak taksitlendirme yapabilecek. Pandemi döneminde elektrik borçlarını ödemekte zorluk çeken müşterilere bu uygulama ile 5 aya kadar vade seçeneği veya kredi kartına 9 aya varan taksitli ödeme imkanı sunulacak.

Görevli elektrik tedarik şirketi olarak İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde ve Türkiye genelinde yaklaşık 5 milyon müşteriye elektrik tedariki sağlayan Aydem Perakende, böylece Türkiye’nin pandemi mücadelesine de önemli bir katkı sağlamış olacak.