25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Aydem Enerji’nin Kamu İlişkileri Grup Direktörü...

Aydem Enerji’nin Kamu İlişkileri Grup Direktörü Altan Kolbay oldu

Haber Merkezi - 10 Mayıs 2021 Pazartesi - 12:49 Aydem Enerji’nin Kamu İlişkileri Grup Direktörü Altan Kolbay oldu

Aydem Enerji, yönetim kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Aydem Enerji Kamu İlişkileri Grup Direktörlüğüne sektörün deneyimli isimlerden Altan Kolbay atandı.

A- A+

Bünyesindeki şirketlerde 12 bin çalışan ve 40 yılı aşkın deneyimiyle enerji sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Aydem Enerji’de önemli bir atama gerçekleştirildi. Altan Kolbay, Aydem Enerji Kamu İlişkileri Grup Direktörü olarak görevine başladı.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Altan Kolbay, Galatasaray Üniversitesi’nde İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisans programlarını tamamladı.

Enerji sektöründe kamu ilişkileri alanında 15 yıllık deneyimi bulunanve ABD Dışişleri Bakanlığının küresel kamu diplomasisi programı IVLP katılımcısı olan Kolbay, son olarak Turcas Petrol’de Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Müdürü & İcra Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Kolbay, Aydem Enerji bünyesindeki tüm grup şirketlerinin kamu ilişkilerinden sorumlu olacak.