25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. EKONOMİ
  6. /
  7. Aydem Enerji’den gençlere online staj olanağı

Aydem Enerji’den gençlere online staj olanağı

Haber Merkezi - 31 Mayıs 2021 Pazartesi - 14:53 Aydem Enerji’den gençlere online staj olanağı

Aydem Enerji, uygulamaya aldığı “S-enerji Staj Programı” ile gençleri iş hayatını tanımaya davet ediyor. Temmuz –Eylül ayları arasında 3 ay sürecek; “e-öğrenme” ve webinar programları ile kişisel gelişime destek fırsatı da sunacak online staj imkanı için son başvuru tarihi ise 6 Haziran 2021.

A- A+

Aydem Enerji, iş hayatına adım atmaya hazırlanan gençler için S-enerji online staj programını hayata geçirdi. Temmuz -Eylül 2021 ayları arasında üç aylık dönemi kapsayacak online programa meslek yüksek okulu, üniversite ve yüksek lisans öğrencileri başvurabilecek. Başvurular, 6 Haziran’a kadar “kariyer.net” üzerinden yapılabilecek.

Öğrencilere farklı projelerde görev alma fırsatı vererek, mesleki bilgi ve deneyim edinme imkanı sunan online staj programı kapsamında çeşitli konu başlıklarında düzenlenecek, eğitim ve webinarlar ile stajyerlerin kişisel gelişimlerine de destek sağlanacak.

Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörü Fatih İslamoğlu, gelecek yılları hayal edip teknolojinin sunduğu imkanlar ile öncü projelere odaklandıklarını, böylece gençlerle yenilikçi platformlar aracılığıyla buluştuklarını belirtti. İslamoğlu, şunları söyledi:

“Dünyanın nereye gittiğini izleyerek, stratejilerimizi bu yönde belirliyor, tüm çalışanlarımız için olduğu gibi aramıza yeni katılacak stajyerlerimiz için de uygun ortamları yaratmaya odaklanıyoruz. S-enerji Staj Programımız ile sene içinde 3 ayrı grup halinde öğrencileri iş hayatıyla tanıştıracağız. Bunun yanı sıra, kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitim programları ile potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek vereceğiz. Öğrencilerimizi ortak sinerji oluşturmaya, yaşam boyu öğrenmeye inanan büyük bir ailede yer almaya davet ediyoruz.”

S-ENERJİ STAJ PROGRAMI HAKKINDA

Öğrenciler için iş hayatına adım atma imkanı sunacak S-enerji Staj Programı senede 3 grup halinde düzenleniyor. Yaz dönemi stajı temmuz-eylül dönemini içerirken, kış dönemi proje bazlı staj ise ekim-nisan ayları arasında düzenleniyor. Her iki staj programına da meslek yüksekokulu 1 ve 2. sınıf öğrencileri, üniversite 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvurabiliyor.

Kış dönemi uzun süreli staj ise meslek lisesi öğrencileri için ekim-nisan ayları arasında stajyerlerin ders programlarına uygun zaman dilimlerinde gerçekleştiriliyor. Başvurular “Kariyer.net” üzerinden alınıyor.