20.09.2020, Pazar
18 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu

81 ilden 81 lezzet bu fuarda buluştu

Haber Merkezi - 11 Şubat 2020 Salı - 12:41 81 ilden 81 lezzet bu fuarda buluştu

Yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Anatolia Gurme Fest’e Denizlililer yoğun ilgi gösteriyor. Anadolu’nun lezzetlerinin yanı sıra keyifli anların yaşandığı ve eğlencenin de unutulmadığı fuara MasterCheff şampiyonu Uğur Kardaş da katılacak.

A- A+

7 Şubat’ta başlayan yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Anatolia Gurme Fest, EGS Park Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Fuarda 81 ilden 81 ayrı lezzet ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Fuardaki stantları İzmit pişmaniyesi, Adıyaman’ın peynirli helvası, Çankırı’nın kaya tuzu, Isparta’nın gül ürünleri, Hatay’ın künefesi, Trabzon peynirleri, Malatya’nın yöresel ürünleri, Kahramanmaraş ürünleri, Afyonkarahisar ve Kayseri sucukları, Siirt’in kuruyemiş ürünleri, Sivas, Erzurum ve Rize’nin süslüyor.

MİNİ SİRK HAYRAN BIRAKIYOR

Festival kapsamında dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu, hafta sonu günde 4 seans şeklinde ziyaretçilerle buluşacak. Ücretsiz düzenlenen sirk organizasyonunun yanı sıra, hafta içi saat 18:00’den sonra mini çocuk kulübü ile çocuklar birbirinden keyifli yarışmalara katılarak unutulmaz bir fuar deneyimi yaşayacak.

UĞUR KARDAŞ SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Fuarda MasterCheff birincisi Uğur Kardaş da 12 Şubat Çarşamba günü saat 19:00’da Denizlililerle buluşacak.