İnan, Denizli OSB’yi ziyaret etti, Model Fabrika ile DOSTEK Koleji’ni gezdi – D20Haber
16.07.2024, Salı
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. İnan, Denizli OSB’yi ziyaret etti, Model...

İnan, Denizli OSB’yi ziyaret etti, Model Fabrika ile DOSTEK Koleji’ni gezdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 10 Temmuz 2024 Çarşamba - 17:07Güncelleme: 10 Temmuz 2024 Çarşamba - 17:08
İnan, Denizli OSB’yi ziyaret etti, Model Fabrika ile DOSTEK Koleji’ni gezdi

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. İnan, ziyaretinde devam eden Model Fabrika inşaatı ile DOSTEK Koleji’nde de incelemelerde bulundu.

Denizli OSB’yi ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan ilk olarak yönetim kurulu ile bir araya geldi. Toplantıya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Abdurrahman Aydın, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Erol Ökten, Honaz Kaymakamı Serkan KayaDenizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Derya Baltalı ve Necip Filiz, yönetim kurulu üyeleri, Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş ve beraberindekiler katıldı.

Bakan Yardımcısı İnan, burada Denizli OSB’de yürütülen çalışma ve projeler ile ilgili olarak bilgi aldı. Toplantı sonunda Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Uslu, İnan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çiçek ve hediye takdim etti.

 

Haberin DevamıReklam
Bakan Yardımcısı İnan ve beraberindeki heyet daha sonra Denizli OSB Müdürlüğü ve Denizli Sanayi Odası iş birliğinde yapımı süren Model Fabrika’nın inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. İnan, proje ve süreç hakkında bilgiler aldı.

Projenin tamamlanmasıyla birlikte bölgeye önemli bir kazanım sağlanacağını kaydeden İnan, Denizli Organize Sanayi Bölgesini ve Denizli Sanayi Odasını tebrik etti.

Model Fabrika’nın ardından Bakan Yardımcısı İnan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji’ni de ziyaret etti. DOSTEK Koleji Müdürü Saadettin Dumlu, öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan İnan, okulu ve projeleri inceledi. Öğrenciler kendi el emekleriyle ve okuldaki makinelerde ürettikleri hediyeleri İnan’a takdim etti.

DOSTEK Koleji öğretmen ve öğrencilerinin TEKNOFEST yarışması için hazırladıkları elektrikli arabayı da inceleyen Bakan Yardımcısı İnan, DOSTEK Koleji’ni tebrik ederek, yarışmada başarılar diledi.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan, ziyaret anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından bölgeden ayrıldı.