Kas sistemiyle işletmem büyüyor semineri – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. Kas sistemiyle işletmem büyüyor semineri

Kas sistemiyle işletmem büyüyor semineri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Mart 2024 Cumartesi - 09:23Güncelleme: 9 Mart 2024 Cumartesi - 09:23
Kas sistemiyle işletmem büyüyor semineri

Denizli Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğünce, “Kas Sistemiyle İşletmem Büyüyor” konulu seminer düzenlendi.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Yolay Marka Danışmanlık iş birliğiyle düzenlenen Kas Sistemiyle İşletmem Büyüyor konulu seminerde eğitmen Yelda Yolay, DOSTEK Koleji eğitmenleri, öğrencileri ve sanayicilerle bulubir araya geldi.

Konukların aktif şekilde katıldığı seminerde Yolay, bilgi ve deneyimlerini paylaşırken, kas sisteminde ve işletmelerin büyümesinde motivasyonun ve daha pek çok önemli başlığın etkilerini anlattı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlenen seminerde olmaktan çok mutluluk duyduğunu belirten Yolay, “Aslında 8 Mart’ın acı bir hikayesi var. Çok büyük bir kadın direnişini simgeliyor. Yakaların renginin değil de performansların konuşulduğu bir ülkede yaşamak istediğim için, bu anlamda adaleti savunduğum için elimden geldiği kadar direnişi ve bununla ilgili kendimizi gösterme şeklimizi daha mutlu bir Türkiye için daha mutlu bir toplumu inşa edebilmek için eğitmenliğin de yanı sıra Yelda Yolay olarak bugün buradayım. Anlatacağım konu aslında kadının bireysel gücünün ortaya çıkmasıyla başlıyor. ‘Kas sistemiyle işletmem büyüyor’ konumuz. İşletmenin büyümesi için aslında çalışanın kendini daha da geliştirmiş, daha mutlu ve daha motive olması gerekiyor. Bunun için de kurumda ortak dengelerin oluşması gerekiyor. İşletme içerisinde genel bir denge ve ortak bir vizyon oluşması gerekiyor. Ben de bugün bu vizyondan bahsedeceğim. Bizlere bu fırsatı veren ve seminerimize ev sahipliği yapan Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü yönetimine ve katılımcılarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

Seminerin sonunda DOSTEK Koleji Müdür Yardımcısı Emel Gönenmiş, değerli sunumlarından dolayı Yelda Yolay’a çiçek ve teşekkür plaketini takdim etti. Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından etkinlik sona erdi.