İş dünyası, girişimciler ve yatırımcılar Denizli OSB’de buluştu – D20Haber
21.02.2024, Çarşamba
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. İş dünyası, girişimciler ve yatırımcılar Denizli...

İş dünyası, girişimciler ve yatırımcılar Denizli OSB’de buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 7 Aralık 2023 Perşembe - 11:14Güncelleme: 7 Aralık 2023 Perşembe - 11:14
İş dünyası, girişimciler ve yatırımcılar Denizli OSB’de buluştu

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Denizli Girişimcilik Buluşması” ile iş dünyası temsilcileri, girişimciler ve yatırımcılar bir araya geldi.

Denizli OSB konferans salonunda gerçekleştirilen Denizli Girişimcilik Buluşması’nın açılış konuşmasını Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz tarafından yapıldı.

Girişimcilerin konuşmaları ve sunumları, Fongogo ile Kitle Fonlaması, Fongogo ile Yatırımın Vergisel Avantajları ana başlıkları altında bilgiler paylaşılırken, Üzüm Teknoloji Ltd. Şti. Kurucu – Genel Müdürü Sadık Önal ile WEGS Yazılım Genel Müdürü Hakan Bulgurlu ve Fongogo Genel Müdürü Serkan Bağçe sunumlarını gerçekleştirdi.

Haberin DevamıReklam
Kitle fonlaması ve yatırım süreçleri üzerine geniş kapsamlı bilgilendirme konuşması yapan Bağçe, girişimciliğin, yenilikçiliğin ve sonsuz insan kapasitesinin kolektif irade ile desteklenmesiyle hayallerin gerçekleşmesini sağlamak ve bu sayede toplumsal kalkınmaya ön ayak olmak amacında olduklarını belirtti. Bağçe, “Kitle fonlaması ile yatırım alan girişimler müşteri kitlesi oluşturup pazar validasyonu sağlamaktadırlar. Bu nedenle fon yatırımlarımızı kitle fonlaması ile pekiştirerek girişimin hızlı ivmelenmesini sağlıyoruz. Ayrıca kitle fonlaması alan şirketlerin belli raporlama yükümlülükleri bulunmaktadır. Bu yükümlülükler şirketin aldığı yatırımı doğru şekilde kullanmasını sağlamak yönündedir” dedi.

DENİZLİ (İHA)