DOSTEK Koleji öğrencileri iş insanlarıyla buluşuyor – D20Haber
25.05.2024, Cumartesi
14 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. DOSTEK Koleji öğrencileri iş insanlarıyla buluşuyor

DOSTEK Koleji öğrencileri iş insanlarıyla buluşuyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 Çarşamba - 11:10Güncelleme: 15 Mayıs 2024 Çarşamba - 11:10
DOSTEK Koleji öğrencileri iş insanlarıyla buluşuyor

Denizli Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğünün ev sahipliğinde düzenlenen "Okulum, Mesleğim, Kariyerim" etkinliğinde, öğrenciler iş insanlarıyla bir araya getiriliyor.

Denizli OSB Müdürlüğü, sanayicileri ve gençleri bir araya getirmeye devam ediyor. DOSTEK Kolejinin geleneksel hale getirilen “Okulum, Mesleğim, Kariyerim” etkinliğinde öğrenciler, Rateks Tekstil AŞ Yönetim Kurulu Üyesi, ve KALDER Denizli Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Ateş ile bir araya geldi.

OSB Konferans Salonu’nda düzenlenen söyleşiye Yavuzçehre Tekstil Yönetim Kurulu ve DOSTEK Danışma Kurulu Başkanı Başkanı Ahmet Yavuzçehre, DOSTEK Koleji Müdürü Saadettin Dumlu, kolej öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

ATEŞ: BURS VE İŞ GARANTİSİ SÖZÜ VERİYORUZ

Haberin DevamıReklam
Kendisinin de meslek lisesi mezunu olduğunu söyleyen ve kariyer planlamalarında neler yapılması gerektiğine ilişkin önerilerde bulunan Ateş, “Denizli OSB Müdürlüğümüze ev sahipliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok heyecanlı bir söyleşi oldu benim için. Gençlerin gözlerindeki pırıltıyı görmek, 30 yıl öncesinde aynı sıralardan gelen birisi olarak beni çok mutlu etti. Meslek liseleri çok önemli. Günümüzde pek çok alanda yetişmiş kişi bulamıyoruz. İş insanları olarak bu konuda çok hassasız. Meslek liselerini ve çocuklarımızı önemsiyoruz. Bu kapsamda işletmelerimizde çalışan arkadaşlarımızın çocuklarını meslek liselerinde okutmaları halinde çocuklarımıza burs ve iş garantisi vereceğiz” dedi.

Söyleşide öğrencilerin merak ettikleri soruları da yanıtlayan Ateş’e Yavuzçehre tarafından plaket verildi.