24.01.2022, Pazartesi
-7 °C / 2 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. DOSTEK Koleji, Milli Eğitim Müdürü Ekici’yi...

DOSTEK Koleji, Milli Eğitim Müdürü Ekici’yi konuk etti

Haber Merkezi - 21 Aralık 2021 Salı - 14:57 DOSTEK Koleji, Milli Eğitim Müdürü Ekici’yi konuk etti

Denizli Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ve Şube Müdürü Mahmut Gürhan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji’ni (DOSTEK) ziyaret etti.

A- A+

DOSTEK Koleji Okul Müdürü Saadettin Dumlu ve müdür yardımcılarıyla bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, eğitim kurumu ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra okul binasında incelemelerde bulunan Ekici ve Gürhan, sınıfları ziyaret etti, öğrencilerin projelerini inceledi.

Okulda görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelen Ekici, verilen eğitim ve atölyelere ilişkin bilgi aldı.

EKİCİ: GİRİŞİMCi VE EKONOMİYE DEĞER KATAN BİREYLER YETİŞİYOR

Yaptığı konuşmada mesleki eğitimin önemine vurgulayan Ekici” Mesleki eğitim sayesinde öğrenciler, meslek ahlakına göre eğitiliyor. Girişimci üretken ve ekonomiye değer katan bireyler yetiştiriliyor. DOSTEK koleji teknolojiye uygun araç ve gereçlerle donatılmış. Burada yetişecek öğrencilerin ülkeye büyük faydaları dokunacak” dedi.

DUMLU: GENÇLERİMİZ EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Okul müdürü Saadettin Dumlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Şimdiye kadar var gücümüzle öğrencilerimiz ve gelecekleri için çalıştık bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz büyük, gençlerimiz emin adımlarla ilerleyecek” diye konuştu.

Ekici’ye öğrencilerin yaptığı ürünlerden hediye edildi.