29.07.2021, Perşembe
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. Denizli OSB’nin yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Denizli OSB’nin yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Haber Merkezi - 17 Haziran 2021 Perşembe - 12:54 Denizli OSB’nin yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı’nda, bölgede yapılacak çalışmalar ele alındı.

A- A+

Denizli OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Ali Fuat Atik, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, başkanvekilleri Derya Baltalı ve Necip Filiz, Bölge Müdürü Ahmet Taş, denetleme kurulu üyeleri Süleyman İlgeri, Selim Yaymanoğlu, Denizli OSB OSBÜK temsilcileri Selim Kasapoğlu ve Ahmet Yavuzçehre de katıldı. Toplantıda, Denizli OSB’nin su, arıtma tesisi, köprülü kavşak, çevre yolu ve bölge çalışanlarının aşılanması ile diğer projeler sdeğerlendirildi.

Vali Atik, Denizli OSB Yönetim Kurulu’nun her zaman yanında olduklarını, sorunların çözümü ve taleplerin karşılanması için ellerinden geleni yapacaklarını, projelere Denizli Valiliği olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.

Başkan Zolan ise, Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşen konularda Denizli OSB Yönetim Kurulu’na destek vereceklerini belirtti.

Toplantı, OSB Yönetim Kurulu üyelerinin Vali Ali Fuat Atik ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a plaket sunumunun ardından sona erdi.