Denizli OSB Futbol Turnuvası kura çekimi yapıldı – D20Haber
19.07.2024, Cuma
27 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. EKONOMİ
  4. /
  5. Denizli OSB
  6. /
  7. Denizli OSB Futbol Turnuvası kura çekimi...

Denizli OSB Futbol Turnuvası kura çekimi yapıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 15 Eylül 2023 Cuma - 11:55Güncelleme: 15 Eylül 2023 Cuma - 11:55
Denizli OSB Futbol Turnuvası kura çekimi yapıldı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Futbol Turnuvası’nın kura çekimi ve teknik toplantısı yapıldı. Bu yıl 19’uncu kez düzenlenecek turnuvada 14 takım mücadele edecek.

Denizli OSB Süper Ligi heyecanı halı sahada başlıyor. 2023 yılı süper lig teknik toplantısı ve maçların kura çekimi, OSB Müdürü Ahmet Taş başkanlığında gerçekleştirildi.

Bu yıl 19’uncusu düzenlenecek Denizli OSB Futbol Süper Ligi’nde, karşılaşmalar sonrası ilk beş sırada yer alan takımlar şampiyonluk için mücadele edecek.

Haberin DevamıReklam
OSB Müdürü Taş, turnuvayla ilgili “Bölgemizde yer alan firmalardaki çalışanlar arasında birlik ve beraberlik ile firmalar arası kaynaşmayı sağlamak, çalışma motivasyonunu arttırmak, aralarındaki centilmenlik ve dostluğun pekişmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediğimiz turnuvada çekişmeli bir lig bizleri bekliyor. OSB Müdürlüğü Spor Tesisleri’nde oynanacak müsabakalarda Türkiye Futbol Federasyonu’ndan hakemler görev alacak olup, futbolcuların sakatlanma, yaralanma vb. rahatsızlıklarında anında müdahale edebilecek sağlık ekibi de hazır bulunacak. Turnuvamızdaki tüm takımlara başarılar diliyoruz” açıklamasını yaptı.

19 Eylül Salı günü oynanacak süper kupa finalinden sonra, 25 Eylül Pazartesi süper lig sezonu başlayacak. OSB Süper Ligi’nde toplam 14 takım yer alıyor.

DENİZLİ (İHA)