Zolan’dan yapımı süren Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezi’nde inceleme – D20Haber
04.10.2023, Çarşamba
15 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan yapımı süren Acıpayam Gençlik ve...

Zolan’dan yapımı süren Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezi’nde inceleme

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 4 Eylül 2023 Pazartesi - 16:07Güncelleme: 5 Eylül 2023 Salı - 13:25
Zolan’dan yapımı süren Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezi’nde inceleme

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Acıpayam ilçesinde yapımı devam eden Gençlik ve Kültür Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Acıpayam Belediyesi işbirliği ile ilçeye kazandırılmak üzere Gençlik ve Kültür Merkezi’nin yapımına bir süre önce başlandı. İnşaat çalışmalarında sona yaklaşılan tesisi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı İsmail Akyol ve beraberindekiler gezdi.

Bir süre alanda inceleme yapan Zolan ve beraberindekiler çalışanlara kolaylıklar diledi. Zolan, burada yaptığı açıklamada tesisin yapımında sona yaklaştıklarını ve çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü söyledi.

Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezi’nin ilçenin güzelliğine güzellik katacağını söyleyen Zolan, “2014’de Büyükşehir statüsüne kavuştuğumuzda ‘Şehir merkezimizde ne varsa ilçelerimizde de o olacak’ demiştik. Çok şükür tüm ilçelerimizde aynı anlayışla hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

Tesiste 500 kişilik salon bulunacağını, bunun yanında birçok etkinliğin yapılacağı alanlar oluşturduklarını, ayrıca cep sinemasının da yer alacağını belirten Zolan, “Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Şimdiden Büyükşehir Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezimiz hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.