Zolan’dan tekstil çarşısı esnafına ziyaret – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan tekstil çarşısı esnafına ziyaret

Zolan’dan tekstil çarşısı esnafına ziyaret

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Şubat 2024 Salı - 12:58Güncelleme: 27 Şubat 2024 Salı - 12:58
Zolan’dan tekstil çarşısı esnafına ziyaret

Buldan ilçesine giden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tekstil çarşısında esnafı ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını ilçe ziyaretleriyle sürdüren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, el dokumaları ile özdeşleşen Buldan’a gitti.

Zolan’ın ilçe ziyaretine AK Parti Buldan İlçe Başkanı Naci Çomuk, Buldan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mesut Sarıbaloğlu ve beraberindekiler eşlik etti.

İlk olarak Yör-Türk Vakfı Buldan İlçe Başkanlığı’nın açılışına katılan Zolan daha sonra el dokumaları ile özdeşleşen tekstil çarşısında esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler diledi. Tekstil çarşısında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Zolan, Buldan Ticaret Odası’nı da ziyaret etti.

göreve geldikleri ilk günden beri kentin 19 ilçesi 616 mahallesinde taş üstüne taş koymak için gayret ettiklerini belirten Zolan, “Denizli’de hizmet destanları yazdık. Altyapıdan üstyapıya, yeşil alanlardan sosyal ve kültürel tesislere kimin neye ihtiyacı varsa yerine getirmek için gece gündüz çalıştık. Bugüne kadar ne yaptıysak hep birlikte başardık. Denizlimiz nereden nereye geldi? İnşallah vatandaşlarımızın destek ve teveccühleri ile yine birlikte başarmaya, şehrimize güzel eserler kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.