04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Tavas’a ziyaret

Zolan’dan Tavas’a ziyaret

Haber Merkezi - 1 Eylül 2022 Perşembe - 10:30 Zolan’dan Tavas’a ziyaret

Tavas ilçesini ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas-Pınarlar-Kızılca arasındaki 13 kilometrelik yol genişletme, düzenleme ve asfaltlama çalışmasını inceledi.

A- A+

Baba ocağı Tavas’ı ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak Tavas Belediyesine giden Zolan, burada bir süre istişarede bulundu.

Ardından bir süre önce çalışmasına başlanan Tavas-Pınarlar-Kızılca arasındaki 13 km’lik yol genişletme, düzenleme ve asfaltlama projesini inceledi. asfalt dökümü öncesi yapılan PMT serme çalışması hakkında bilgi alan Zolan, incelemenin ardından Kızılca ve Ovacık mahallerine giderek vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.

Haberin DevamıReklam

“Denizli’nin 19 ilçesi 616 mahallesinde dertlere derman olmak için gece gündüz çalışıyoruz” diyen Zolan, pandemi nedeniyle uzun süredir bir araya gelemediklerini, yeni yeni büyük katılımlı ziyaretler gerçekleştirebildiklerini kaydetti.

Yol çalışması hakkında konuşan Zolan, “İhtiyaçları karşılamayan yolumuzda hem konfor hem de güvenlik açısından riskli noktalar vardı. Bu bölgelerde yol genişletme ve düzenleme çalışmaları da yapıyoruz. Asfaltlama çalışmalarımız da inşallah tamamlandığında çok güzel olacak ve vatandaşlarımız daha konforlu ve güvenli şekilde seyahat edebilecek. Allahım kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin. Denizlimizde nerede ne ihtiyaç varsa hiçbir ayrım yapmadan gidermeye, şehrimizi güzel hizmetlerle buluşturmaya, her gün taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz” dedi.