27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan şehir içi otobüsleri filo yönetim...

Zolan’dan şehir içi otobüsleri filo yönetim merkezine ziyaret

Haber Merkezi - 10 Temmuz 2021 Cumartesi - 12:17 Zolan’dan şehir içi otobüsleri filo yönetim merkezine ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ulaşım A.Ş. Filo Yönetim Merkezi'ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyerek, “halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek, yolcularımızın can güvenliğini en üst safhada sağlamak için gayret ediyoruz” dedi.

A- A+

Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi Tesisleri’nde yer alan Ulaşım A.Ş. Filo Yönetim Merkezini Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a, Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gonca, Genel Müdür Mustafa Gökoğlan ve beraberindekiler eşlik etti. Şehir içi belediye otobüslerinin anlık olarak takip edildiği merkezde bir süre incelemede bulunan Zolan, merkezin çok önemli bir işlevi yerine getirdiğini söyledi. Zolan, “Vatandaşlarımızın rahat ve güvenli ulaşımı için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bugüne dek halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek, yolcularımızın can güvenliğini en üst safhada sağlamak için gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun, Denizlimizin ulaşımı emin ellerde” dedi.

 

ANLIK VERİ VE GÖRÜNTÜLER İZLENİYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. Filo Yönetim Merkezi’nde şehir içi hizmet veren belediye otobüsleri canlı yayın sistemi ile ekranlardan anlık takip edildiği bildirildi. Otobüslerin güzergahları, hızları, yolcu durumları, kalkış ve varış saatleri, durak noktaları gibi veriler anlık olarak tespit edilirken, araçların doluluk oranlarına göre anında ek seferler de koyulduğu kaydedildi. Otobüslerin güvenlik kamera görüntülerinin izlendiği merkezde sürücüler yine anlık olarak denetlendiği belirtildi.

KAYIP VE UNUTULAN EŞYALARIN TESPİTİ YAPILIYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. Filo Yönetim Merkezi’nce, otobüslerde unutulan ya da düşen eşyaların tespit ederek muhafaza altına alındığı aktarıldı. Ayrıca, adli olayların tespiti konusunda da büyük önem arz eden sistem ile yolcuların rahat ve güvenli ulaşımının sağlanmaya çalışıldığı ifade edildi.