03.02.2023, Cuma
2 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Kent Şairleri Topluluğu üyelerine ziyaret

Zolan’dan Kent Şairleri Topluluğu üyelerine ziyaret

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Aralık 2022 Çarşamba - 16:08Güncelleme: 14 Aralık 2022 Çarşamba - 16:08
Zolan’dan Kent Şairleri Topluluğu üyelerine ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğunu ziyaret ederek üyelerle bir araya geldi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Gerzele Kültür Evi’nde gerçekleşen programa Başkan Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Şairleri Topluluğu Başkanı Muammer Kardeş, Kent Şairleri Topluluğu üyeleri ve davetliler katıldı.

Kent Şairleri Topluluğu ile yürüyüşlerinin 2014 yılında başladığını belirten Zolan, “Elimizden geldiğince yanınızda olmaya çalıştık. Sanat, kültür çok kıymetli, şiirin hepimiz için ayrı bir önemi var. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun. Her zaman yanınızdayız” dedi.

Haberin DevamıReklam

“BİRİZ VE BERABERİZ”

Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu’nun pandemi nedeniyle etkinlikleri daha dar kapsamlı bir şekilde sürdürdüğünü ancak önümüzdeki süreçte daha kitlesel programlar düzenleyerek kentin kültür hayatına büyük katkılar koyacağını kaydeden Zolan, “Şehrin sizin gibi değerli insanlardan faydalanması, bu güzelliklerle tanışması gerekiyor. Yapacağınız her türlü programda biz yanınızdayız, biriz ve beraberiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Kent Şairleri Topluluğu üyeleri okudukları şiirlerle ziyarete renk kattı.