08.03.2021, Pazartesi
2 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu

Zolan’dan hal esnafına sabah ziyareti

Haber Merkezi - 12 Şubat 2021 Cuma - 14:30 Zolan’dan hal esnafına sabah ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hal İşletmesi’ni ziyaret ederek esnafla bir araya geldi.

A- A+

Sabah erken saatlerde gerçekleşen ziyarete Zolan’ın yanı sıra Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve beraberindekiler eşlik etti. Bir süre hali gezerek esnaf ve çalışanlarla sohbet efen Zolan, esnafın istek ve önerilerini dinledi. Zolan burada yaptığı konuşmada, “Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri pandemi sürecinin en başından bu yana halde dezenfeksiyon ve temizlik hizmetlerini en üst seviyede tuttu” dedi.

“ESNAFIMIZIN VE ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ”

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman üreticinin ve esnafın yanında olduklarını ifade eden Zolan, “Sabahın ilk ışıklarıyla beraber vatandaşlarımızın sofralarına sağlıklı meyve ve sebze ulaşması için çalışan hal esnafımızla bir araya geldik, dertlerini dinledik. El ele gönüle gönüle güzel şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah yarınımız bugünden çok daha güzel olacak” dedi.

Esnaf ise Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaları  memnuniyetle karşıladıklarını ifade ederek Başkan Zolan’a teşekkür etti.