29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Çardak ve Bozkurt’a ziyaret

Zolan’dan Çardak ve Bozkurt’a ziyaret

Haber Merkezi - 7 Nisan 2017 Cuma - 15:58 Zolan’dan Çardak ve Bozkurt’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretlerine Çardak ve Bozkurt ile devam etti. Zolan, ziyaret ettiği mahallelerdeki konuşmasında, hayal bile edilemeyenleri yaptıklarını söyledi.

A- A+

Çocuk şenliği etkinliklerinin ardından Bozkurt’un Yenibağlar, Çambaşı, Cumalı ve İnceler, Çardak’ın Söğüt, Beylerli, Çaltı ve Gölcük mahallelerine giden Zolan, vatandaşlarla sohbet ederek, isteklerini dinledi.

Yaptıklarını hizmet destanına benzeten Zolan, “Bizler sizlere hizmet etmenin şerefini ve onurunu yaşıyoruz. Hayal bile olmayan, yapılamaz denilen eserleri yapmayı sürdürüyoruz. İlçelerimizin öncelikli ihtiyaçlarından olan alt yapı hizmetlerini yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Sonrasında üst yapı ile birlikte hiç kimsenin ayağı toza çamura değmeyecek. Vatandaşlarımızın mutluluğuna mutluluk katacağız. Allah’ım bize sağlık sıhhat verdiği sürece bunu yapmaya devam edeceğiz. Üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur” dedi.

Haberin DevamıReklam

Referanduma da değinen Zolan, “Dünya o kadar hızlandı ve farklı boyutlara geçti ki mevcut sistemde tıkanmalar yaşanıyordu. Bir ileri iki geri gidiyorduk. Türkiye bunu geçmişte çok yaşadı. Yeni sistemle inşallah ülkemiz bunların tamamını geride bırakacak. Bizler milli menfaatlerde her zaman bir arada olalım istiyoruz” diye konuştu.