21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Çameli’ye ziyaret

Zolan’dan Çameli’ye ziyaret

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 12 Kasım 2022 Cumartesi - 09:46Güncelleme: 12 Kasım 2022 Cumartesi - 09:46
Zolan’dan Çameli’ye ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çameli’ye giderek vatandaşlar bir araya geldi.

İlçe ziyaretleri kapsamında Çameli’ye giden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, AK Parti Çameli İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, meclis üyeleri ve beraberindekiler eşlik etti.

İki gün süren ziyaret kapsamında Zolan ilk olarak Karabayır Mahallesi’ne gitti. Zolan daha sonra sırasıyla Kirazlıyayla, Elmalı, Taşçılar, Gürsu, Arıkaya, Sofular, Cevizli, Bıçakçı, Kızılyaka, Çiğdemli, İmamlar, Belevi ve Ayvacık mahallelerine giderek istek ve öneri dinledi.

Geç saatlere kadar süren ziyaretlerin ardından gece de Çameli ilçesinde konaklayan Zolan, ertesi gün Kınıkyeri Mahallesi’nden başlayarak toplam 14 mahalleyi gezdi, talep edilen çalışmaların notunu aldı. Pandemi nedeniyle uzun süredir ziyaretlerin yapılamadığını söyleyen Zolan, Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini dile getirdi. İki gün süren Çameli ziyaretinin amacının vatandaşla bir araya gelerek sorunları dinlemek olduğunu aktaran Zolan, “Çameli ilçemiz bizim için çok değerli ve kıymetli. Bize olan sevgisini her zaman gösterdi. Biz de o sevgiye karşılık en üst seviyede hizmet etmeye gayret ediyoruz” dedi.

Haberin DevamıReklam

“Bir zamanlar Çameli sürgün yeri gibi görülüyordu” diyen Zolan, “Büyükşehir ile birlikte, Cumhurbaşkanımızın olağanüstü desteğiyle birlikte Çameli’miz nereden nereye geldi. Çameli’mizin 7-8 yıl önceki haliyle bugünkü hali arasında dağlar kadar fark var. Şimdi insanlar Çameli’ye dinlenmeye, güzelliklerini görmeye geliyorlar. Çameli inşallah daha da güzel olacak” diye konuştu.

Denizli’nin 2014 yılında büyükşehir olduğunu hatırlatan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Denizlimizde ne varsa ilçelerimizde de o olacak’,‘Kimsenin ayağı toza çamura değmeyecek’ dedik. Hamdolsun bugün geriye dönüp baktığımızda Çamelimiz, Denizlimiz nereden nereye geldi. Bu birlikte olmamızdan, sizlerin bize güvenmesinden kaynaklandı. Biz de sizin emanetinize sahip çıktık, sizlerin ihtiyaçlarını, taleplerini gidermek için gece gündüz çalıştık ve bu noktaya geldik. Allah’ın izni ile çok güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz. İki günümü sadece sizleri görmeye, sizlerle sohbet etmeye, dertlerinizi, taleplerinizi dinlemeye geldim. Sizler de her zaman olduğu gibi bizleri güzel bir şekilde karşıladınız. Allah’ım hepinizden razı olsun.”