30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Acıpayam’a ziyaret

Zolan’dan Acıpayam’a ziyaret

Haber Merkezi - 1 Eylül 2020 Salı - 12:49 Zolan’dan Acıpayam’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Acıpayam'ı ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesinin ilçede gerçekleştirdiği yatırım ve çalışmaları inceledi.

A- A+

İlçede hayata geçirilen yatırımları incelemek üzere Acıpayam’a giden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, belediye meclis üyeleri, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, daire başkanları ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer’e konuk olan Başkan Zolan daha sonra Acıpayam Belediyesini ziyaret ederek burada görev yapan personelle bir süre sohbet etti. Depremzedeler için yapılan TOKİ konutları hakkında da bilgi alan Zolan, Akalan, Kelekçi, Aliveren, Apa ve Yeşilyuva Mahalleleri’nde üreticilerle bir araya geldi.

ZOLAN’A TEŞEKKÜR

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan yaptığı konuşmada özel bir gün yaşadıklarını ifade ederek, “Bugüne dek ilçelerine gösterdikleri ilgi, alaka ve hizmetlerden ötürü Acıpayam halkı adına Başkan Osman Zolan’a teşekkür ederim. Başkanımızı nezaketi, kibarlığı ve alçakgönüllü kişiliği ile tanımayan yoktur. Bizdeki yeri başkadır. Bizlere karşı muhabbeti, düşünce ve duygularından dolayı çok teşekkür ediyorum. Vefalı Acıpayam halkı hiçbir zaman Osman Zolan Başkanımı ve onun gibi halkını düşünen insanları yalnız bırakmayacaktır. Bizim halkımız adam evlatlığına bakar. Osman Zolan Başkanımı hangi şartta olursa olsun, Acıpayamlıların asla yalnız bırakmayacağını yürekten söylerim” diye konuştu.

“ İŞLERİN ÜSTESİNDEN GELDİK”

Haberin DevamıReklam

“Acıpayam Belediyesinin Hulusi Şevkan Başkanlığında uzun yıllardır devam eden güzel hizmetleri oldu” diyen Zolan, “Acıpayamımız her geçen gün güzelleşiyor. Büyükşehir olmamızla beraber, Hulusi Başkanımız, meclis üyelerimiz, muhtarlarımızla birlikte Acıpayamımızı daha güzele, daha ileriye nasıl götürebiliriz diye uğraştık. Yaptığımız güzel hizmetler, aldığımız çok mesafe var. Daha yapılması gereken işlerimiz var. Şunu biliyoruz el ele gönül gönüle bu işlerin üstesinden geldik. Bundan sonraki ihtiyaçları da el ele gönüle yapmaya devam edeceğiz. Allah’ım nasip etsin” ifadelerini kullandı.

“ACIPAYAM HALKI KADİRŞİNASTIR”

“Merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak” anlayışı ile çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Zolan sözlerine şöyle devam etti: “Verdiğimiz birçok sözümüz yerine geldi. İnşallah yapmamız gereken daha birçok işler var. Acıpayamımızın beklediği hizmetler var. Bunları nasıl yaptıysak, bundan sonra da yapmayı Allah’ım bizlere nasip etsin” dedi. Acıpayamlı hemşehrilerine de teşekkür eden Başkan Zolan, “Her gelişimizde bizleri bağırlarına bastılar, olağanüstü destek verdiler, kadirşinaslık gösterdiler, her birinden Allah razı olsun. Depremden sonra devletimizin gücüyle TOKİ konutları inşa ediliyor, sona gelindi. Evini yerinde yapmayla ilgili tüm kanuni düzenlemeler yapıldı, vatandaşlarımız yatırımlarını yapmaya başladı. Deprem yaraları en üst seviyede sarılma noktasına geldi.”

ÜRETİCİLERLE BULUŞTU

Başkan Zolan, program kapsamında AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek kongre öncesi kolaylıklar diledi. Acıpayam merkezde esnafı ziyaret eden Zolan, Acıpayam’da inşa edilen TOKİ konutlarını da inceledi. Akalan, Kelekçi, Aliveren, Apa ve Yeşilyuva Mahalleleri’ni de ziyaret ederek, üreticilerle bir araya gelen Zolan, Büyükşehir Belediyesinin ilçede sürdürdüğü asfalt çalışmaları ile katı atık aktarma istasyonu ve atık su arıtma tesisini inceledi, vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.