Zolan, Yeni Mahalle’deki iftar yemeğine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Yeni Mahalle’deki iftar yemeğine katıldı,...

Zolan, Yeni Mahalle’deki iftar yemeğine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Mart 2024 Cumartesi - 11:14Güncelleme: 16 Mart 2024 Cumartesi - 11:14
Zolan, Yeni Mahalle’deki iftar yemeğine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi

Yeni Mahalle’de düzenlenen iftar yemeğine katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlarla bir araya geldi. Zolan, “İftar sofralarında buluşmak bizi mutlu ediyor” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası Yeni Mahalle’de kuruldu. İftara Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Merkezefendi Başkan adayı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Mahalle sakinlerinin tek tek ramazanlarını tebrik eden Zolan, 8 yıl önce yine mahalle iftarında hatıra fotoğrafı çektirdiği 10 yaşındaki Melis Nur Kılıçaslan ile buluşması çevredekilere tebessüm ettirdi. 2 yaşında Başkan Zolan ile hatıra fotoğrafı bulunan Melis Nur’un tekrar fotoğraf çekilme talebini kırmayan Zolan, vatandaşlarla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Başkan Zolan ve beraberindekiler birlikte dua edip oruçlarını açtı.

“İFTAR SOFRALARINDA BULUŞMAK BİZİ MUTLU EDİYOR”

Mahalle iftarları ile birlik ve beraberlik ruhu içerisinde ramazan ayının ayrı bir güzelliğini yaşadıklarını kaydeden Zolan, “İftar sofralarında buluşmak bizi mutlu ediyor. Her ramazan ayında olduğu gibi biz yine mahalle iftarlarımıza devam ediyoruz. Mahalle iftarlarımız gönüllerin, sevenlerin ve kardeşlerin buluşmasıdır. O güzelliği yaşatmak istiyoruz. Ramazan sofralarımızı daim eylesin, güzelliklerimizi artırsın” dedi.

“HER MAHALLEYE GİDEMİYORUZ”

Ramazan ayının 30 gün olması sebebiyle her mahalleye gidemediklerini ifade eden Başkan Zolan, “Gidemediğimiz mahallelerdeki kardeşlerim bizi gelmiş gibi kabul etsin. Sofralarında bize yer açsınlar, buluşmuş olalım. Emek veren herkese saygılarımı sunuyorum. Allahım herkesin tutmuş olduğu oruçları, yapmış olduğu ibadetleri kabul ve makbul eylesin” dedi.