Zolan: Tüm ilçelerimizde daha yapacak hayallerimiz var – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Tüm ilçelerimizde daha yapacak hayallerimiz...

Zolan: Tüm ilçelerimizde daha yapacak hayallerimiz var

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Mart 2024 Cuma - 10:29Güncelleme: 22 Mart 2024 Cuma - 18:15
Zolan: Tüm ilçelerimizde daha yapacak hayallerimiz var

Çardak ilçesi ziyaretinde konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Tüm ilçelerimizde daha yapacak hayallerimiz var” dedi.

Denizli kent merkezi ile birlikte tüm ilçeleri tek tek ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz ile bir araya geldi.

Yılmaz, Çardak ilçesinin her geçen gün geliştiğini, altyapıdan üstyapıya, sosyal, kültürel ve ekonomik tesislerden doğalgaza her alanda yapılan yatırımlarla çok daha ileri bir seviyeye geldiğini söyledi. Yılmaz konuşmasında şunları dile getirdi:

 “Son olarak Çardak Gençlik ve Kültür Merkezi’ni hizmete açtık. İlçemizin çok büyük bir ihtiyacını daha gidermenin mutluluğunu yaşadık. İnşallah Çardaklı hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan ile birlikte hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerimizle Çardak hak ettiğini almaya devam edecek. Bugüne kadar ilçemize vermiş olduğu desteklerden dolayı şahsım ve ilçem adına Sayın Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”

“ÇARDAK KABUĞUNU KIRMAYA DEVAM EDECEK”

Zolan ise, Çardak’ın kendine has değerleri ve güzelliği ile çok özel bir ilçe olduğunu söyledi. Özellikle Çardak Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere ilçenin büyümeye devam ettiğini kaydeden Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim ve Çardak Belediye Başkanımız Sayın Hüsnü Yılmaz’ın projeleriyle birlikte önümüzdeki dönemde de Çardak kabuğunu kırmaya devam edecek. Göreve geldiğimiz günden beri hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Çardak Belediyemiz ilçemizde hizmet destanları yazıyor. Çardak merkez ve tüm mahallelerimizde el ele kol kola vatandaşlarımızın ihtiyaçları gidermeye devam ediyoruz. Yeter mi? Tabi ki yetmez. Çardak ile birlikte tüm ilçelerimizde daha yapacak hayallerimiz var. Vatandaşlarımızın teveccühü ile inşallah Çardak hak ettiğini almaya devam edecek.”