27.07.2021, Salı
21 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Tek amacımız el ele gönüle...

Zolan: Tek amacımız el ele gönüle gönüle hizmet etmek

Haber Merkezi - 28 Mart 2019 Perşembe - 14:42 Zolan: Tek amacımız el ele gönüle gönüle hizmet etmek

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hep ileriye baktıklarını ve tek amaçlarının el ele, gönül gönüle hizmet etmek olduğunu söyledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, seçim çalışmaları kapsamında Bozkurt’un İnceler Mahallesi ile Çardak’ta düzenlenen mitinge katıldı.

Vatandaşların coşkuyla karşıladığı Başkan Osman Zolan, bugüne kadar yaptıkları ve yeni dönemde yapacakları proje ve hizmetleri anlattı. İnceler’de başladıkları sosyal tesisin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Zolan, “Biz 5 yıl önce İnceler’e geldiğimizde ‘bu güzelliklerin üzerine güzellikler koymaya geliyoruz’ dedik. Tüm taleplerinizi yerine getirme noktasına gece gündüz çalıştık. Bizim duruşumuz, yürüyüşümüz belli. Allah’ım mahcup etmesin bizleri. Sizlerin bize güvenini çok şükür boşa çıkarmadık” dedi.

Daha sonra Çardak’a geçen Başkan Osman Zolan, “Biz sizlerin hizmetkarınızız. Tek amacımız el ele gönüle gönüle sizlere hizmet etmek. Biz artık ileriye bakıyoruz. Bugüne kadar 19 ilçe 622 mahallemize, Denizlimizin tamamına yakışanı yaptık. İnşallah daha fazlasını yapacağız” diye konuştu.

“Çardak sizinle gurur duyuyor” tezahüratları yapan Çardaklılara seslenmeyi sürdüren Başkan Osman Zolan, “Biz sizlerle gurur duyuyoruz” diyerek, 15 Temmuz’da Çardak’ın ve Denizli’nin ülkesine sahip çıktığını hatırlattı.