Zolan, Tavas, Serinhisar ve Beyağaç’a gitti, vatandaşlarla buluştu – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Tavas, Serinhisar ve Beyağaç’a gitti,...

Zolan, Tavas, Serinhisar ve Beyağaç’a gitti, vatandaşlarla buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 30 Mart 2024 Cumartesi - 15:00Güncelleme: 30 Mart 2024 Cumartesi - 15:00
Zolan, Tavas, Serinhisar ve Beyağaç’a gitti, vatandaşlarla buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas, Serinhisar ve Beyağaç ilçelerine giderek vatandaşlarla buluştu. Zolan, “İnşallah kazanan bir kez daha Denizlimiz olacak” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretlerine Tavas, Beyağaç ve Serinhisar ilçeleri ile devam etti.

İlk olarak Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ve beraberindekiler ile Tavas ilçesinin Çağırgan Mahallesi’ni ziyaret eden Zolan daha sonra Ulukent, Yahşiler, Karahisar, Vakıf ve Kızılcabölük mahallelerinde vatandaşlarla kucaklaştı. Beyağaç ilçesinde AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay ile beraber hemşehrileriyle bir araya geldi.

Zolan son olarak Serinhisar ilçesini ziyaret etti. Başkan Zolan, burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş ile birlikte hemşehrileriyle buluştu.

Denizli için omuz omuza ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceklerini belirten Zolan, “Hemşehrilerimizle olan samimiyetimizle yolumuza güçlü adımlarla devam ediyoruz.Onlarla olan gönül bağımız en büyük mutluluğumuz. Allah’ım muhabbetimizi daim eylesin.İnşallah Denizli’mizde hizmet destanları yazmayadevam edeceğiz. İnşallah kazanan bir kez daha Denizlimiz olacak” ifadelerini kullandı.