06.07.2022, Çarşamba
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Sarayköy’de selden zarar görenleri ziyaret...

Zolan, Sarayköy’de selden zarar görenleri ziyaret etti

Haber Merkezi - 6 Şubat 2022 Pazar - 12:37 Zolan, Sarayköy’de selden zarar görenleri ziyaret etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy’de geçtiğimiz günlerde meydana gelen su baskınında zarar gören aileleri ziyaret etti.

A- A+

Sarayköy’deki yoğun yağış sonucu taşan dereden gelen su, Gerali Mahallesi’nde evleri ve sokakları basmıştı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ile birlikte Gerali Mahallesi’ne giderek, selden zarar görenleri ziyaret etti.

Gerali Mahallesi Muhtarı Ali Özdemir’den yaşanan sel baskınıyla ilgili bilgi alan Zolan, selin yaralarını sarmak için ilk andan itibaren tüm ekiplerin bölgede seferber olduğunu söyledi. 

Haberin DevamıReklam

Su baskınlarının yaşandığı mahallenin tüm sokaklarına giden Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Sarayköy Belediyesi olarak yaşanan mağduriyeti gidermek için gayret ettiklerini ifade etti. Zolan, “Allah’ım beterinden korusun. Arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Tüm sıkıntıları çözeceğiz, eksiklikleri gidereceğiz. Çok şükür can kaybımız yok” dedi.