03.02.2023, Cuma
2 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: PAÜ, kendisiyle aynı dönemde kurulan...

Zolan: PAÜ, kendisiyle aynı dönemde kurulan üniversitelerin çok önünde

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Ekim 2022 Perşembe - 12:08Güncelleme: 27 Ekim 2022 Perşembe - 12:08
Zolan: PAÜ, kendisiyle aynı dönemde kurulan üniversitelerin çok önünde

Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlenen bir toplantıya katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Pamukkale Üniversitemiz kendisiyle birlikte kurulan üniversitelerin çok önündedir” dedi.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinesinde Pamukkale Üniversitesi’nin 24-25 Şubat 2023’de ev sahipliği yapacağı Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’nın (EgeKaf23) hazırlıkları sürüyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da bu kapsamda PAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

Burada konuşan Zolan, Kent Konseyi Gençlik Meclisi aracılığı ile gençlerin kendilerine birçok proje, istek ve öneri sunduğunu, sorunların çözülmesi noktasında birlikte hareket ettiklerini söyledi.

Haberin DevamıReklam

“Gençler için gençlerle birlikte çalışıyoruz” diyen Zolan, gençlerin istek, öneri ve sorunlarını, gençlerin gözüyle çözdüklerini ifade etti. Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’nın önemine dikkat çeken Zolan, konuşmasında şunları söyledi:

“Pamukkale Üniversitemiz kurulduğu ilk günden itibaren gelişerek bugüne geldi. Son 2-3 yıl içinde de rektörümüzün gayretleri ile daha da ileriye, yukarıya çıkıyor. Pamukkale Üniversitemiz kendisiyle birlikte kurulan üniversitelerin çok önündedir. Pamukkale Üniversitemizde bu etkinliğin yapılması sağladı, bu bir başarıdır. Rektörümüze, üniversitemize ve gayret eden herkese teşekkür ediyorum. İnşallah kariyer günlerinin başarı ile geçmesini temenni ediyorum.”

Konuşmanın ardından Zolan, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.