02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Kayalık Caddesi’ndeki çalışmaları inceledi

Zolan, Kayalık Caddesi’ndeki çalışmaları inceledi

Haber Merkezi - 6 Eylül 2022 Salı - 14:33 Zolan, Kayalık Caddesi’ndeki çalışmaları inceledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,Kayalık Caddesi’nde devam eden asfalt döküm çalışmalarını inceledi.

A- A+

Şehrin önemli arterlerinden biri olan Kayalık Caddesi’nde süren çalışmaları inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Nuriye Çevni, 15 Mayıs Mahallesi Muhtarı Salih Okkalıoğlu ve beraberindekiler eşlik etti.

Kayalık Caddesi’nin Denizli’nin en eski ve en yoğun kullanılan caddelerinden biri olduğunu kaydeden Zolan, söz konusu caddenin 15 yıl önce kilit parke taşı ile döşendiğini, geçen zamanla birlikte yıpranma ve yoğun kullanım nedeniyle rahatsızlık verdiğini söyledi.

“Taş döşeme ile ilgili çok yoğun kullanılması sonucunda rahatsızlıklar yaratmaya başladı” diyen Zolan, “Esnaflarımız taşların ses yapması noktasında şikâyette bulundular. Muhtarlığımızın talebi ile bizim de yapmış olduğumuz incelemelerde yoğun bir kullanım nedeniyle caddenin taştan ziyade asfalta dönüştürülmesi noktasında gayret ettik” dedi.

Haberin DevamıReklam

“VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAYA BAŞLADIK”

Vatandaşların talepleri doğrultusunda bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Zolan, “Biz de yıpranmış olan yolun düzeltilmesi vatandaşlarımızın talebinin yerine getirilmesi noktasında böyle bir yatırımı gerçekleştirdik. Artık hızlı bir şekilde burada yolumuzu tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Kayalık Caddemize, 15 Mayıs Mahallemize, Denizlimize, tüm esnaflarımıza ve kullanan vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.