04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, gençlerle buluştu, ok attı

Zolan, gençlerle buluştu, ok attı

Haber Merkezi - 15 Ağustos 2022 Pazartesi - 10:56 Zolan, gençlerle buluştu, ok attı

Cankurtaran Yaz Kampı’na katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, gençlerle sohbet ederek ok attı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen Cankurtaran Yaz Kampı hafta sonunda Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri, Genç Kızılay, Genç Yeşilay, SİYAMDER, Ahbap Denizli ve Genç Memur-Sen üyelerini ağırladı.

Kampa gelerek gençlerle sohbet eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, burada düzenlenen ok atışlarına katıldı. Zolan daha sonra Denizli temalı geri dönüşüm atölyesinde yapılan eserleri inceledi. Zolan, ““Gençlerimizi geleceğe hazırlamamız, donanımlarını artırmamız gerekiyor. Amacımız daha donanımlı, sanat ve kültürle iç içe kendini geleceğe hazırlayan özgüvenli gençler yetişmesine katkıda bulunmaktır. Çünkü sizler bizim geleceğimizsiniz” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden, üç gün dolu dolu süren kampın çok verimli geçtiğini belirterek, bu süreçte Denizli temalı geri dönüşüm atölyesi, ilkyardım ve halk oyunları eğitimleri, müzik gösterileri, belgesel, iletişim semineri ve değerler eğitimi düzenlediklerini söyledi.