23.04.2021, Cuma
12 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Denizli güzelleşmeye devam edecek

Zolan: Denizli güzelleşmeye devam edecek

Haber Merkezi - 19 Ocak 2018 Cuma - 15:46 Zolan: Denizli güzelleşmeye devam edecek

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 mahallede tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından başladıkları üst yapı çalışmalarının da birer birer bittiğini, bu çalışmaların kenti güzelleştirmeyedevam edeceğini söyledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki 10 mahallede alt yapı çalışmalarının sona ermesinin ardından, bir süre önce başladığı üst yapı çalışmalarını da tamamlıyor. Bu kapsamda, Cumhuriyet Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ve yoğun bir trafik akışına sahip 3384 Sokak’ta sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Modern bir görünüme kavuşan ve toplam 6 şeritten oluşan güzergaha 2 bin 400 ton asfalt döküldü.

“DENİZLİ’YE EN GÜZELİNİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’nin en büyük ihtiyaçları arasında olan ulaşım için birçok yatırım yaptıklarını vurgulayarak, “Hamdolsun alt yapısı biten bölgelerimizde hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarını başlayıp bitiriyoruz. Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Denizli’mize güzelleşmeye devam edecek. Denizli’ye en güzeli neyse yapmaya devam ediyoruz” dedi.

11 MAHALLEDE ÜST YAPI ÇALIŞMASI

2018 yılında pek çok mahallenin üst yapısının tamamlanarak, bambaşka bir görünüme kavuşacağını müjdeleyen Başkan Zolan, “Birçok noktada ekiplerimiz, vatandaşlarımızın rahatı ve memnuniyeti için çalışıyor. Şu anda 11 mahallemizde üst yapı çalışması yürütüyoruz. İnşallah çalışmalarımız sona erdiğinde, kentimiz çok daha güzel olacak. Sizlerden aldığımız destek ve dualarla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.