27.02.2021, Cumartesi
6 °C / 20 °C Denizli Hava Durumu

Zolan: Büyükşehir ile Serinhisar’ın çehresi değişiyor

Haber Merkezi - 23 Şubat 2021 Salı - 13:10 Zolan: Büyükşehir ile Serinhisar’ın çehresi değişiyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, altyapısı yenilenen üstyapı çalışmaları devam eden Serinhisar’ın gerçekleştirdikleri hizmetlerle çehresinin değiştiğini söyledi.

A- A+

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Cemal Kobaş ve MHP Serinhisar İlçe Başkanı Hakan Ertuğrul ile birlikte asfaltlama ve üst yapı çalışmalarıyla ilgili incelemede bulundu.

Vatandaşlarla bir süre sohbet edip dertlerini dinleyen ve burada çalışanlara kolaylıklar dileyen Zolan, çalışmaları yakından inceleyerek, işçilerle birlikte beton kilit parke taşı döşedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN AYAĞI TOZA, ÇAMURA DEĞMEYECEK”

Serinhisar’ın ilk olarak altyapı ihtiyacını karşıladıklarını belirten Zolan, Büyükşehir Belediyesinin başarı ile tamamladığı altyapı hamlesinin ardından üstyapı çalışmalarında da sona gelindiğini kaydetti. Zolan, sözlerine şöyle devam etti:

“Biz çalışmalarımıza en zorundan, en maliyetlisinden ama olmazsa olmaz altyapıdan başladık. Çok şükür onu tamamladıktan sonra üst yapımızı yapıyoruz. Birçok alanda kilit parke taşı döşemeleri başladı. Ana caddelerimizde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Kilit parke taşı döşemeleriyle de vatandaşlarımızın ayağı toza çamura değmeyecek.”

“SERİNHİSARIMIZ BAMBAŞKA BİR GÜZELLİĞE KAVUŞUYOR”

Serinhisar’ın tamamlanan altyapı çalışmaları ve sona gelinen üstyapı çalışmaları ile birlikte bambaşka bir güzelliğe kavuştuğunu vurgulayan Zolan, “Serinhisarımızda birçok yatırımlarımız var. Gençlik ve kültür merkezimiz, yeni kaymakamlık ve belediye binası, parklarımız, kısacası bir ilçede olması gereken birçok güzellikler yapıldı. Serinhisarımızda çalışan üreten insanlarımız var. Ülkemizin ve Denizlimizin ekonomisine olağanüstü katkı sağlayan hemşehrilerimiz Serinhisar’da yaşıyor. Onlara ne kadar hizmet etsek azdır. Bu hizmetlerle onları bir nebze mutlu edebildiysek, ihtiyaçlarını karşılayabildiysek ne mutlu bize. Serinhisarımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

TİN: BÜYÜKŞEHİR, ÖRNEK BİR BELEDİYECİLİK YAPIYOR

Milletvekili Şahin Tin ise, baba ocağı Serinhisar’da tarihi yatırımlara şahitlik ettiklerini söyleyerek, altyapı, üst yapı ve yapılan hizmetler nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti. Tin, ” Denizli Büyükşehir Belediyemiz gerçekten Türkiye de örnek bir belediyecilik yapıyor. Başkanım her konuşmasında söylüyor, ‘yaptığımız alt yapı uzunluğu buradan Çin’e kadar’ gittiğini söylüyor. Bu önemli bir yatırım hamlesidir. Çünkü genelde belediyeler hep üst yapılarla ilgilenir ama biz en zor, yatırımların görünmeyen kısmını yaparak burada güçlü bir belediye olduğunu da ortaya koymuş olduk. Biz her şeyi Serinhisar için yapıyoruz. Bundan sonra yapılacak çalışmalarda da aynı şekilde büyükşehirimizle, teşkilatımızla, hükümetimizle, vekillerimizle sonuna kadar çalışacağız” diye konuştu.

GÜNGÖR: DENİZLİ’DE NE VARSA, İLÇELERİMİZDE AYNISI OLACAK

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör de, AK Parti belediyeciliğinin en güzel çalışmalarına tanıklık ettiklerini belirterek, yapılan yatırımların Serinhisar’a hayırlı, uğurlu olmasını diledi. Güngör, Denizli’de ne varsa ilçelerde de aynısının olacağını, Serinhisar’da buna tanıklık ettiklerini söyledi.

GEMİ: BAŞKAN ZOLAN’A TEŞEKKÜR

Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi de üst yapı çalışmalarının son aşamasına gelindiğini belirterek, yapılan çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti. Gemi, “Bugün burada sıcak asfalt çalışmamızın son aşamasına geldik. Osman Zolan Başkanımız asfalt çalışmalarını başlattı, hızlandırdı. Kilit parke ile ilgili de 175 bin metrekare ilçemize kilit parke taşı döşettiriyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan bize her konuda, hiçbir zaman ayrım gözetmeksizin destek oluyor. Ben Osman Zolan Başkanıma Serinhisar halkı ve şahsım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.