30.11.2021, Salı
6 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Büyükşehir Belediyesporlu yüzücüleri uğurladı

Zolan, Büyükşehir Belediyesporlu yüzücüleri uğurladı

Haber Merkezi - 19 Kasım 2021 Cuma - 11:02 Zolan, Büyükşehir Belediyesporlu yüzücüleri uğurladı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Isparta'da düzenlenecek Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi'nde mücadele edecek yüzme takımı sporcularını başarı dilekleriyle uğurladı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı sporcuları, Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi’nde mücadele etmek üzere Isparta’ya gitti. Genç sporcular ve teknik kadrodan oluşan 40 kişilik Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’ndan uğurlandı. Uğurlamaya, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Süleyman Akbulut, Spor Şube Müdürü Murat Aydoğmuş ve sporcuların aileleri katıldı.

“SPOR SAĞLIK VE MUTLULUK DEMEKTİR”

Genç sporcular ve teknik heyetle bir süre sohbet ederek başarılar dileyen Zolan, Isparta’ya hareket eden kafileye sporcuların aileleri birlikte el salladı. Sağlıklı bir gelecek için spor yapmanın önemini vurgulayan Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak 20’nin üzerinde branşta spor kurslarımız var. Tüm hemşehrilerimi en az bir dalda spor yapmaya davet ediyorum. Çünkü spor sağlık ve mutluluk demektir” dedi.

21-22 Kasım’da Isparta’da düzenlenecek grup müsabakalarında dereceye girecek takımların Türkiye finaline katılacağı belirtildi.